Forum

Wypożyczona od PKP IC "siódemka" pędzi z iR "Barbakan" w...

film
czas trwania: 1:46
odtwórz
Wypożyczona od PKP IC "siódemka" pędzi z iR "Barbakan" w stronę Krakowa
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
pioko17 - bardzo fajna miejscówka jest na tym wzgórzu. ;) Kiedyś muszę się tam wybrać!

I naprawdę oryginalnie wygląda skład w barwach iR + "siódemka" w malowaniu IC. Więcej takich proszę :D

-- 89426 gotów.

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez qba111

Czy tam ostatnio na tym moście wprowadzili jakieś ograniczenie prędkości (i do ilu), bo wydawało mi się, że tam go kiedyś nie było. I czy ogółem wiele jest takich ograniczeń od Głównego do Dąbia?

wysłane przez niebugoclaw

qba111 napisał(a):

> Czy tam ostatnio na tym moście wprowadzili jakieś > ograniczenie prędkości (i do ilu), bo wydawało mi się, > że tam go kiedyś nie było. I czy ogółem wiele jest > takich ograniczeń od Głównego do Dąbia?

Z tego co pamiętam w wakacje po dwójce było 60, po jedynce brak, dalej na łuku po obu torach 90 i dalej na wiadukcie nad L273 po jedynce 80. Jak stan rzeczy ma się teraz - pojęcia nie mam.

wysłane przez Mareczek 5

niebugoclaw napisał(a):

> Z tego co pamiętam w wakacje po dwójce było 60, po jedynce > brak, dalej na łuku po obu torach 90 i dalej na wiadukcie nad > L273 po jedynce 80. Jak stan rzeczy ma się teraz - pojęcia > nie mam.

Z obecnego WOS-a wychodzi tak:

Tor nr 1, most, zły stan mostownic i toru - 70 Tor nr 2, most, zły stan nawierzchni na obiekcie - 60 Tor nr 1, za mostem, krótkie krzywe przejściowe - 80 Tor nr 2, za mostem, mały promień łuku - 90

Dwie pierwsze pozyje może za jakiś czas ulegną poprawie, jakiś czas temu był przetarg na dokumentację projektową dot. mostu na Regalicy.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez MaK

Mareczek napisał(a):

> Z obecnego WOS-a wychodzi tak: >  > Tor nr 1, zły stan mostownic i toru - 70 > Tor nr 2, zły stan nawierzchni na obiekcie - 60 > Tor nr 1, za mostem, krótkie krzywe przejściowe - 80 > Tor nr 2, za mostem, mały promień łuku - 90

Plus jedno doraźne: tor 1 Se - Rg około 201km 70km/h na odcinku bodajże 20 metrów.

wysłane przez Mareczek 5

MaK napisał(a):

> Plus jedno doraźne: > tor 1 Se - Rg około 201km 70km/h na odcinku bodajże 20 metrów.

Czyli rozjazd na Zdrojach. Tam doraźnę są chyba co 2 miesiące :|

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez MaK

Nie mogę sobie przypomnieć kilometrażu. Ale chyba bardziej na szlaku. Chyba coś wedle 201,700...

wysłane przez zack1989 12

Mareczek napisał(a):

> Dwie pierwsze pozyje może za jakiś czas ulegną poprawie, > jakiś czas temu był przetarg na dokumentację projektową dot. > mostu na Regalicy.

Dokumentacja na remont czy na nowy most?

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez Mareczek 5

zack1989 napisał(a):

> Dokumentacja na remont czy na nowy most?

Już Ci nowy most wybudują :]

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids