Forum

Lokomotywa po przyprowadzeniu ładownego składu odpoczywa...

zdjęcie
Lokomotywa po przyprowadzeniu ładownego składu odpoczywa na żeberku
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Ja bym to zdjęcie zrobił na trochę mniejszym zoomie i leciutko w górę dał, bo tak mam wrażenie, jak gdyby tą lokomotywę coś przytłaczało.
lukaszenko napisał(a):

> Ja bym to zdjęcie zrobił na trochę mniejszym zoomie i > leciutko w górę dał, bo tak mam wrażenie, jak gdyby tą > lokomotywę coś przytłaczało.

To nie wina aparatu, to wiek już ją przytłacza... :)

-- Pierwsza kartka. (;

Vmax>=160 na D29-351!
Korczian napisał(a):

> lukaszenko napisał(a):

> > Ja bym to zdjęcie zrobił na trochę mniejszym zoomie i > > leciutko w górę dał, bo tak mam wrażenie, jak gdyby tą > > lokomotywę coś przytłaczało. >  > To nie wina aparatu, to wiek już ją przytłacza... :)

Akurat "konstruktywna krytyka" na autora zdjęcia nie działa, więc nie macie się co wysilać. http://kolej.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1322402323.foto
MaK napisał(a):

> Akurat "konstruktywna krytyka" na autora zdjęcia nie działa, > więc nie macie się co wysilać. > http://kolej.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1322402323.foto A właśnie wcale nie masz racji. Słucham się rad i staram się poprawić swój 'warsztat'. Wie o tym chociażby administracja, która akceptowała moje ostatnie zdjęcie (dziękuję za poradę - jak widać posłuchałem). Także dalsza dyskusja jest zbędna. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę udanego wieczoru;).

Pozdrawiam.
torzo napisał(a):

30 lat temu w tym miejscu istniała czynna obrotnica dla parowozów. W czasie elektryfikacji stacji została ona zasypana i ponad nią ułożono tory postojowe dla elektrowozów.