Forum

Zastępczy "Smerf" po przyjeździe ze Szczecina

zdjęcie
Zastępczy "Smerf" po przyjeździe ze Szczecina
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Bardzo ciekawie taki skład wygląda. Czekam też, aż w końcu pojawi się duet smerfów. PS. Ktoś wie czemu jechało takie zestawienie?
To nie jest żaden zastępczy Smerf - zestaw taki jeździ, żeby nie trzeba było pchać SA136 do Kalisza, a żeby jednocześnie zapewnić odpowiednią ilość miejsc na odcinku Kołobrzeg - Szczecin. Po przyjeździe do Szczecina SA103 jedzie do Kalisza a SA109 podpina się do 103ki z Kalisza i wraca do Kołobrzegu. Ponieważ SA103 nie ma możliwości ukrotnienia z SA109 więc taki zestaw musi obsługiwać dwóch maszynistów co znacznie skomplikowało plan pracy maszynistów więc jest to rozwiązanie tymczasowe. Kto więc może niech foci :)

wysłane przez arctodus1111

Skład ten w ciągu tygodnia zazwyczaj przyjeżdża do Kołobrzegu po 15. Wczoraj, czyli 6 stycznia przyjechało same SA103-009

IZ Szczecin, ISE Koszalin.
wojtazz napisał(a):

> Ponieważ SA103 nie ma > możliwości ukrotnienia z SA109

To nie dało się, aby przy okazji ostatnich napraw jakoś to zunifikować aby było możliwe ukrotnienie wszystkich pojazdów z zachodniopomorksiej floty? ;)
pioko17 napisał(a):

> To nie dało się, aby przy okazji ostatnich napraw jakoś to > zunifikować aby było możliwe ukrotnienie wszystkich > pojazdów z zachodniopomorksiej floty? ;)

Panie, czego Ty wymagasz? Jak w dwóch 103kach nie chce działać ukrotnienie , to chcesz łączyć Pesę z Kolzamem?