Forum

Ostatni wagon BTxhpi w oryginalnym malowaniu Stargardzkiej...

zdjęcie
Ostatni wagon BTxhpi w oryginalnym malowaniu Stargardzkiej Kolei Dojazdowej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Zostanie w takim malowaniu?
Bukowy napisał(a):

> Zostanie w takim malowaniu?

Właścicielem taboru z Dobrej jest zachodniopomorski Zakład Nieruchomości. Prezentowany wagon jeździł ostatni raz w 2001 roku, następnie do roku 2009 stał "pod chmurką" przy wrotach lokomotywowni - wtedy to zwolniło się miejsce w hali po wyprowadzeniu lokomotywy Lxd2-476, która to trafiła do Koszalina.

Warunki atmosferyczne zrobiły swoje, odeskowanie jest spróchniałe, strach opierać się o burty. Wagon wymaga wymiany stolarki przed teoretycznym włączeniem do ruchu. Malowanie to już kwestia decyzji przyszłego użytkownika.

https://picasaweb.google.com/106787059752732007202/WSkotorWkaWDobrejNow#5289604134686781186
Bukowy napisał(a):

> Zostanie w takim malowaniu?

Wagon obecnie stanowi własność TMKW, został już w Koszalinie pozbawiony starego odeskowania, obecnie trwają prace renowacyjne przed włączeniem go z powrotem do ruchu pasażerskiego (nawet UM w Koszalinie przeznaczył na to dotację).
margor napisał(a):

> Wagon obecnie stanowi własność TMKW, został już w > Koszalinie pozbawiony starego odeskowania, obecnie trwają > prace renowacyjne przed włączeniem go z powrotem do ruchu > pasażerskiego (nawet UM w Koszalinie przeznaczył na to > dotację).

Jeśli to ten sam, ale ekspertem nie jestem, to tu jest aktualna fota: http://24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Koszalin/Zabytek-remontowany

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...