Forum

Utrudnienia na torach. Przez mrozy pękają szyny,...

Przez silne mrozy pękają szyny kolejowe i tramwajowe. Ekipy naprawcze cały czas działają. Za to ostry mróz nie przeszkadza złodziejom w kradzieży sieci trakcyjnej.
Wczoraj u mnie zdarzyło się wykolejenie. Przez mrozy Combino wykoleiło się na zwrotnicy, w której przymarzła iglica. Tramwaj zawracał na nieużywanej liniowo końcówce. Oczywiście był to temat na pierwsze strony gazet, gdyż wykolejenia nie zdarzają się. Dziś o tym rozmawiałem z kolegą i nie mógł uwierzyć, że wykolejenia w Szczecinie to codzienność.

-- Штирлиц

Штирлиц
kajetansz napisał(a):

> Dziś o tym rozmawiałem z > kolegą i nie mógł uwierzyć, że wykolejenia w Szczecinie > to codzienność.

Pokaż mu SEW ;)

wysłane przez Pszczolek

Wie ktoś dlaczego na linii Kamień - Wysoka właśnie uruchomiono KKZ? Poranna para kursowała normalnie, czyżby defekt? Bo widziałem, że w Kliniskach jednostka jadąca do Kamienia miała jakiś problem z pantografami. Interesuje mnie, jak długo to będzie, bo bardzo mi dzisiaj zależy na powrocie na czas.
Pszczolek napisał(a):

> Wie ktoś dlaczego na linii Kamień - Wysoka właśnie > uruchomiono KKZ?

Oo, a jaki przewoźnik to obsługuje i jakim taborem? PKS Kamień Pomorski?

-- Na tym forum nie piszę o mojej pracy. Tu rozmawiam o moich zainteresowaniach.

Technik serwisu :)

wysłane przez Pszczolek

Luke_Police napisał(a):

> Pszczolek napisał(a):

> > Wie ktoś dlaczego na linii Kamień - Wysoka właśnie > > uruchomiono KKZ? >  > Oo, a jaki przewoźnik to obsługuje i jakim taborem? PKS > Kamień Pomorski?

PKS Gryfice. Najczęściej Setra S215. A co do KKZ to chyba tylko pociąg 88921 został zastąpiony przez autobus. Później pociąg chyba kursował normalnie choć mało brakowało żeby 88255 zakończył podróż w połowie drogi między Jarszewem a Kamieniem, ostatecznie mechanikowi udało się go uruchomić...