Forum

Panzertriebwagen 16 w Kołobrzegu

Z okazji rocznicy nakręcenia filmu wojennego "Jarzębina Czerwona" do Kołobrzegu przejedzie biorący w nim udział niemiecki opancerzony wagon motorowy PT-16 z 1942 roku wraz z radzieckim wagonem artyleryjskim. Jako, że dieslowski silnik zespołu nie ma obecnie dopuszczenia do ruchu, całość zestawu pociągnie parowóz 911.

wysłane przez Sakorius

Rozumiem, że to "TY2" to też prima-aprilisowy żart? Każdy wie, że takie coś nie istnieje :)

wysłane przez stoch

Sakorius napisał(a):

> Rozumiem, że to "TY2" to też prima-aprilisowy żart? Każdy > wie, że takie coś nie istnieje :)

"TY2" nie, ale "Ty2" owszem. Ty2-911: http://www.wrphoto.eu/details.php?image_id=15392&mode=search&sessionid=03172088b9ab7c0f95895670b48b0116
stoch napisał(a):

> "TY2" nie, ale "Ty2" owszem. Ty2-911: > http://www.wrphoto.eu/details.php?image_id=15392&mode=search&sessionid=03172088b9ab7c0f95895670b48b0116

I bardzo często zagląda do Kołobrzegu... ;)

wysłane przez Sakorius

stoch napisał(a):

> "TY2" nie, ale "Ty2" owszem. Ty2-911: > (...)

I o to mi chodzi właśnie, o prawidłową pisownię oznaczeń lokomotyw. Szczególnie w parowozach ma to znaczenie ;)

wysłane przez margor

Sakorius napisał(a):

> I o to mi chodzi właśnie, o prawidłową pisownię oznaczeń > lokomotyw. Szczególnie w parowozach ma to znaczenie ;)

Kolego, duże "Y" to kwestia skryptu forum, nie zaś błędu pisowni.

wysłane przez MarcinB

margor napisał(a):

> Kolego, duże "Y" to kwestia skryptu forum, nie zaś błędu > pisowni.

Tak czy owak, winien... Kowalski ;)

wysłane przez djdark  0

MarcinB napisał(a):

> margor napisał(a):

> > Kolego, duże "Y" to kwestia skryptu forum, nie zaś błędu > > pisowni. >  > Tak czy owak, winien... Kowalski ;)

Ja ci zaraz dam. Instrukcję trzeba przeczytać. A nie na ciężko pracujących ludzi zwalać ;)

-- "Nie rzucaj się tak, bo na zawał zejdziesz." (c) mkubien

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek