Forum

Zabytkowy budynek sanitariatu WC na stacji Wysoka Kamieńska

zdjęcie
Zabytkowy budynek sanitariatu WC na stacji Wysoka Kamieńska
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Widzę, że słupek przystankowy komuś przeszkadzał... :[
wojtazz napisał(a):

> Widzę, że słupek przystankowy komuś przeszkadzał... :[

Jak większość rzeczy na tej stacji... Nie ma tam żadnej ławki. Budynek odnowiony jest zabity płytami, regularnie odrywanymi i dewastowany w środku. Przejście podziemne było ubikacją, w końcu je zamknięto, wiaty peronowe przeciekają. Tory przy peronie drugim są na wysokości krawędzi peronowej, co zmusza podróżnych do skakania...

Większość to wina 'pseudo młodzieży' oczekującej na pierwsze pociągi po sobotniej zabawie dyskotekowej w pobliskim Dargoszewie, miejscowi też nie są bez winy.
Pszczolek napisał(a):

> Jak większość rzeczy na tej stacji... Nie ma tam żadnej > ławki(...)

To fakt, bo brak ławki dał się mocno we znaki,ale ich brak jest już od dłuższego czasu, co odczytałem z napisów na filarach wiaty peronowej o treści "Kto zaj.... ławki?! 14.08.2011" kiedy czekałem na pociąg ze Świnoujścia do Szczecina a wówczas okazało się, że ten mimo iż figuruje w rozkładzie nie przyjechał i pozostało czekać 80 min na pociąg, którym przyjechałem z Kamienia Pomorskiego. Przejścia podziemne to teraz basen z wodą, w której pływają różne przedmioty. Aż śmiech człowieka napada w momencie gdy na tak zdezelowanej stacji zatrzymuje się Błękitna Fala, lub jakiś inny IC-ek, czy TLK...

-- Kolejowy licznik kilometrów 2012 : 3141km
www.zkmk.org
1
?

wysłane przez MaK

Czy poziom zdjęć już jest tak dramatycznie niski, że możliwe jest ocenianie zdjęć szaletu? Uważam, że tego typu zdjęcia nie powinny być oceniane.
1

wysłane przez wojtazz 42

MaK napisał(a):

> Czy poziom zdjęć już jest tak dramatycznie niski, że > możliwe jest ocenianie zdjęć szaletu?

I ta pełnia błękitu nieba :P

wysłane przez sulzer

wojtazz napisał(a):

  > I ta pełnia błękitu nieba :P

Jakość może nie najlepsza, bo słoneczko ładnie dawało ;) Ale przez czujne oczy administracji fotka przeszła, także dział infrastrktury ciągle się rozrasta. Nie miałem też czasu na dokładniejszą obróbkę zdjęcia , choć nie jestem przekonany, czy coś by się tu jeszcze uratowało ;P

-- Kolejowy licznik kilometrów 2012 : 3141km
www.zkmk.org

wysłane przez sulzer

MaK napisał(a):

> Czy poziom zdjęć już jest tak dramatycznie niski, że > możliwe jest ocenianie zdjęć szaletu? > Uważam, że tego typu zdjęcia nie powinny być oceniane.

Ja jestem użytkownikiem tego forum, który dokładniejszą uwagę przywiązuje do infrastruktury kolejowej, w skład której wchodzą dworce, "szalety", nastawnie, torowiska, i pozostałe budynki. Inni jak przykładowo kolega Bukowy, dodaje do galerii zdjęcia pulpitów sterowniczych lokomotyw kursujących po torowiskach naszego regionu, co dla mnie jest czymś bardzo ciekawym i zasługuje na odpowiednią ocenę (zawsze można powiedzieć, że pulpit sterowniczy nie powinien być oceniany, gdyż to tylko kupa gałeczek i przełączników, które nikogo nie obchodzą). Każdy miłośnik kolei dostrzega w niej coś szczególnego, czy to w pojazdach, czy infrastrukturze, dzięki miłośnikom kolej nabiera innego wyrazu, bo mają oni pasje i umiejętność zachowania jej elementów, nawet tych, które dla innych mają marginalne znaczenie, a przecież kolej to nie same pociągi. Zdjęcie przedstawia tylko budynek, który na dodatek jest zabytkowy, a może w każdej chwili zostać zlikwidowany przez zarządce nieruchomości wchodzących w skład budynków stacji Wysoka Kamieńska. Czy zdjęcie podlega ocenie, czy nie należy do decyzji pionu administracyjnego forum. Jeśli administracja pozwoliła na ocenianie zdjęć, to pozostali mogą jedynie do oceny przystąpić, lub sobie ją darować, bo zwyczajnie uznają, że zdjęcie do niej się nie nadaje z takiego lub innego powodu. No ale cóż, jeszcze żaden się nie narodził, który drugiemu by dogodził.

-- Kolejowy licznik kilometrów 2012 : 3141km
www.zkmk.org