Forum

"Pociąg TLK do Wodzi Jaliskiej..."

zdjęcie
"Pociąg TLK do Wodzi Jaliskiej..."

wysłane przez Korczian

Stargardzkie klapki autentycznie wołają o pomstę do nieba... Tablice wewnątrz dworca pokazują istne bzdury, spora część klapek zacięła się i pokazuje albo puste pola (ujdzie) albo litery (kurczę, co to za miejscowość Krżżr?).

Klapki zewnętrzne? Albo pokazują bzdury pokroju takiego jak na zdjęciu, albo nie działają wcale. A jedna z tablic lubi się przekładać sama z siebie od czasu do czasu...

A o wymianie ich na nowe możemy zapomnieć chyba do 2045...

-- "Duża ilość linii na Potulicką spowoduje, że tory się wyprostują." - złota myśl znajomego.

Vmax>=160 na D29-351!
Korczian napisał(a):

> [ciach]

Faktycznie takie coś już dawno powinno być zrobione(jeśli nie wymiana tablic na nowe to chociaż naprawione te obecne). BTW. Nieźle się uśmiałem z tej Wodzi Jaliskiej, albo z przytoczonej przez Ciebie nazwy "Krżżr" :D

-- 6841, odjazd.

wysłane przez arctodus1111

A tu coś z taboru Regio Kołobrzeg-Chabówka :D http://www.garnek.pl/arctis/21014765/en57-864-i-poranne-regio

IZ Szczecin, ISE Koszalin.

wysłane przez sulzer

arctodus1111 napisał(a):

> A tu coś z taboru > Regio Kołobrzeg-Chabówka :D > http://www.garnek.pl/arctis/21014765/en57-864-i-poranne-regio

A ja widziałem wieczorne regio ze Szczecina Głównego do Ostródy. Fotke zrobiłem, ale miałem tylko telefon więc nie uwieczniłem tego co chciałem, bo stałem za daleko ;)

-- Kolejowy licznik kilometrów 2012 : 3539km
www.zkmk.org

wysłane przez Korczian

sulzer napisał(a):

> A ja widziałem wieczorne regio ze Szczecina Głównego do > Ostródy. Fotke zrobiłem, ale miałem tylko telefon więc nie > uwieczniłem tego co chciałem, bo stałem za daleko ;)

Jeżeli dobrze się przyjrzałem, to każdy wyświetlacz ma zaprogramowaną bazę ze stacjami, które wybiera się poprzez podanie odpowiedniego kodu, przypisanego dla danego wpisu w pamięci. Możliwe, że po prostu panowie mechowie wklepują przez przypadek błędne kody, i to nieświadomie ;) A nam jest zawsze weselej!

-- "Duża ilość linii na Potulicką spowoduje, że tory się wyprostują." - złota myśl znajomego.

Vmax>=160 na D29-351!