Forum

2 sierpnia - pierwszy sprawdzian regionalnego połączenia...

Przedstawiciele samorządów, stowarzyszeń, pracodawców, szkół, oraz przedstawiciele instytucji i przedsiębiorstw zaangażowanych w modernizację linii kolejowej 403 i wznowienie połączenia Szczecin - Piła będą uczestniczyć 2 sierpnia br. w przejeździe inspekcyjnym na tej trasie.
Jako miłośnik kolei można uczestniczyć w przejeździe?
sulzer napisał(a):

> Jako miłośnik kolei można uczestniczyć w przejeździe?

Coś mi się zdaje, że nie można. A szkoda. Mnie natomiast ciekawi, czy na otwarcie ruchu planowego też będzie jakaś uroczystość? No i pewno będzie też przejazd specjalny, ale pewno znowu dla "wyższych szczeblem". Ale nie ma co ukrywać, cieszę się, że przywrócono do ruchu kolejną linię ;)

-- 7823, odjazd!
lukaszenko napisał(a):

> Coś mi się zdaje, że nie można. A szkoda. Mnie natomiast > ciekawi, czy na otwarcie ruchu planowego też będzie jakaś > uroczystość? No i pewno będzie też przejazd specjalny, ale > pewno znowu dla "wyższych szczeblem". Ale nie ma co ukrywać, > cieszę się, że przywrócono do ruchu kolejną linię ;)

Spróbuję na farta jak będę na peronie, bo foty i tak będę robił, a możliwe nawet, że będę go ganiał na szlaku jak plan z jazdą nie wyjdzie. Zobaczymy może na "ładne oczy" jakoś się da wkręcić. :)

-- Kolejowy licznik kilometrów 2012 : 4309km

www.zkmk.org