Forum

Albatros przelotem przez Szczecin Zdunowo

film
0:35
odtwórz
"Albatros" przelotem przez Szczecin Zdunowo
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Korczian

I tu też wyrósł sierżant... Nie jest dobrze. W Reptowie sierżant, tu sierżant, przejazd w Grzędzicach też już pewnie się kwalifikuje pod to... A remontów brak. Czekają na modernę Vmax=160?

-- Solaris Citaro NG363-7700A to maszyna, która uszczęśliwi wszystkich.

Vmax>=160 na D29-351!
Korczian napisał(a):

> I tu też wyrósł sierżant... Nie jest dobrze. W Reptowie > sierżant, tu sierżant, przejazd w Grzędzicach też już > pewnie się kwalifikuje pod to... A remontów brak. Czekają > na modernę Vmax=160?

I co najlepsze że tylko na torze w kierunku Stargardu. W stronę Dąbia jest normalnie V=120km/h. Ponoć osiada podtorze, ale z moich obserwacji wynika że nic się tam z torami nie dzieje. Jakiś celowy wymysł PLK?

-- 7823, odjazd!

wysłane przez Korczian

lukaszenko napisał(a):

> I co najlepsze że tylko na torze w kierunku Stargardu. W > stronę Dąbia jest normalnie V=120km/h. Ponoć osiada > podtorze, ale z moich obserwacji wynika że nic się tam z > torami nie dzieje. Jakiś celowy wymysł PLK?

Zapomniałeś o "iloczynie ruchu na przejeździe"? Cokolwiek to jest, jest wkurzające (zwłaszcza im bliżej Poznania, tym bardziej). ;)

A osiadanie podtorza... Początkowo może być niewidoczne, ale z czasem wychodzi. Troszkę czuć tam bujanie, ale naprawdę delikatne (i to zależy od tego, co akurat jedzie).

-- Solaris Citaro NG363-7700A to maszyna, która uszczęśliwi wszystkich.

Vmax>=160 na D29-351!
Korczian napisał(a):

> Zapomniałeś o "iloczynie ruchu na przejeździe"? Cokolwiek to > jest, jest wkurzające (zwłaszcza im bliżej Poznania, tym > bardziej). ;)

Tutaj jest rogatka, i to na całej szerokości drogi, więc ten czynnik raczej nie jest przyczyną ograniczenia, tym bardziej że jest tylko na jednym torze ;)

-- 7823, odjazd!