Forum

Spalinowe pociągi w zachodniopomorskiem dozbroją w...

Województwo zachodniopomorskie już od dłuższego czasu chwali się najnowocześniejszą flotą regionalnych pociągów spalinowych w kraju. Urzędnicy nie spoczywają na laurach - wkrótce na pokładzie wszystkich pojazdów pojawi się bezprzewodowy Internet.

wysłane przez arctodus1111

Czyli Urząd Marszałkowski po cichu planuje sprzedać "Kolzłoma", skoro nie chce montować mu Wi-Fi ;)

IZ Szczecin, ISE Koszalin.
arctodus1111 napisał(a):

> Czyli Urząd Marszałkowski po cichu planuje sprzedać > "Kolzłoma", skoro nie chce montować mu Wi-Fi ;)

Tam lepiej nic nie montować już, bo może się rozlecieć do reszty ;) I chyba sprzedaż nie tak szybko, taboru jest w tej chwili akurat na bieżące potrzeby. Najprędzej po dostawie drugiego Linka.

-- Vmax>=160 na D29-351!

Vmax>=160 na D29-351!
Korczian napisał(a):

(ciach)

btw... Pierwszy link kursuje? Czy stoi i pachnie?
MaK napisał(a):

> btw... Pierwszy link kursuje? Czy stoi i pachnie?

Z reguły widywałem go na 88830. Miał podobno krótką wizytę w Pesie, ale nie słyszałem, by teraz grzał tory odstawcze.

-- Vmax>=160 na D29-351!

Vmax>=160 na D29-351!
Ja ostatni raz w ruchu liniowym widziałem go 16 stycznia. Chyba do Kołobrzegu się udawał, nie pamiętam już.

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
MaK napisał(a):

> btw... Pierwszy link kursuje? Czy stoi i pachnie?

Wczoraj widziałem go jeżdżącego, ale nie wiem czy pachnie ;)

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
MaK napisał(a):

> btw... Pierwszy link kursuje? Czy stoi i pachnie?

W tej chwili stoi na Głównym, ale dość daleko więc nie wiem jakim aromatem się charakteryzuje :)
arctodus1111 napisał(a):

> Czyli Urząd Marszałkowski po cichu planuje sprzedać > "Kolzłoma", skoro nie chce montować mu Wi-Fi ;)

To w sumie byłby dobry biznas. Chyba wszyscy znamy pewnego polskiego operatora który mógły kupić go od ręki. Może nawet nie musiałby go przemalowywać. :)