Forum

Kolejna szansa na reaktywację Stargardzkiej Kolei...

W niedługim czasie zostanie podjęta (jeszcze jedna) próba rewitalizacji Stargardzkiej wąskotorówki.

wysłane przez grzesiekc

Szkoda tylko, że informacja o spotkaniu pojawiła się tak późno. Czy ktoś może podać info czy meeting się odbył?

wysłane przez Mykolej

Tak spotkanie się odbyło z frekwencją 15 osób niestety na spotkanie nie dotarło kilka osób...

wysłane przez sulzer

No to czekamy na jakąś relację ze spotkania. Co ustalono, i czy odbędą się w najbliższym czasie kolejne spotkania w tej sprawie?

wysłane przez Mykolej

Odbyły się wstępne rozmowy przedstawiono w międzyczasie obecną sytuację i pierwsze kroki działania, żebyście nie myśleli że zaraz łopaty pójdą w ruch jest to skomplikowane w dużym stopniu, póki co pozostaje czekać na kolejne spotkanie.

wysłane przez mike_1994

Witamy na forum! W celu odpowiedzi na post należy użyć opcji "Odpowiedz na ten post" (w prawym rogu wypowiedzi) - pozwala to na utrzymanie porządku w wątku.

Jednocześnie zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowników o czytelne formułowanie wypowiedzi. Zdania złożone bez odpowiednich znaków interpunkcyjnych tracą swój sens, bądź najzwyczajniej wprowadzają chaos. Ze strony Administracji oraz Moderatorów dodam, że nie jesteśmy tu od poprawiania błędów (nie licząc literówek, które zdarzają się każdemu). Zachowując odpowiednie zasady pisowni post przechodzi bez problemów (oczywiście związany z tematyką), z czasem może zostać zdjęta moderacja postów. Ze swojej strony dodam także, że dbałość o posty po prostu dobrze wygląda w oczach osoby, która je akceptuje.

Pozdrawiam i życzę sukcesów przy reaktywacji