Forum

Trochę śniegu i już problemy

Śnieżna aura nie sprzyja taborowi, nawet temu najmłodszemu. Prowadzony składem 001 pociąg nr 88724 relacji Kołobrzeg - Szczecin Główny z powodu defektu zakończył swój bieg na stacji Szczecin Dąbie. Pasażerowie feralnego składu udali się w dalszą podróż pociągami 89421 (Szczecinek - Szczecin Główny) oraz 88930 (Kamień Pomorski - Szczecin Główny). Unieruchomiony pojazd oczekiwał na torze 3 dąbskiego dworca na odholowanie.

wysłane przez Korczian

A to ciekawostka... Widziałem jak stał w Dąbiu, kiedy go mijałem wewnątrz pociągu Wałcz-Szczecin, gdzie jeszcze stał z pasażerami i wyglądał na w pełni sprawnego do boju.

Choroby wieku dziecięcego nie omijają nikogo. Jak miałem pierwszy raz szansę przejechać się Smerfem (#002), to akurat komputer pokładowy zblokował hamulce i ani myślał puścić. ;)

-- Vmax>=160 na D29-351!

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez Pszczolek

Dzisiaj SA139-001 miał kolejny przymusowy postój w Dąbiu. Tym razem jako kurs 88830. Powód tym razem był inny. Jakiś debil wjechał na strzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Goleniowskiej (taką informację podał kierownik pociągu 88332) pod jadącą luźną Stonkę w barwach Cargo, nr nie zdążyłem zauważyć. Skończyło się to dla niego w szpitalu. Stonka miała zniszczony lewy reflektor. Szlak był zablokowany w obu kierunkach ponad 90 min.

Opóźnione zostały pociągi 88830 (ok 90. min), 88430 (ok.90 min.) 88332 (ok. 50 minut) co skutkowało opóźnieniem 88203, 88215.