Forum

Od jutra zaczyna się akcja przesuwania tego mostu

zdjęcie
Od jutra zaczyna się akcja przesuwania tego mostu
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez margor

Spokojnie można napisać Kołobrzeg - Kołobrzeg Kostrzewno [wg SRJ]. :)

wysłane przez arctodus1111

margor napisał(a):

> Spokojnie można napisać Kołobrzeg - Kołobrzeg Kostrzewno > [wg SRJ]. :)

Byłem na nowym przystanku, i było napisane same Kołobrzeg, więc wolałem napisać tak jak zawsze :)

IZ Szczecin, ISE Koszalin.
arctodus1111 napisał(a):

> Byłem na nowym przystanku, i było napisane same Kołobrzeg, > więc wolałem napisać tak jak zawsze :)

Też byłem (swoją drogą bardzo ładny). Ale oficjalnie figuruje on jako Kołobrzeg Kostrzewno.
margor napisał(a):

> Też byłem (swoją drogą bardzo ładny). Ale oficjalnie > figuruje on jako Kołobrzeg Kostrzewno.

Jeśli nie jest to przystanek tymczasowy niż na czas remontu - to ja nie wiem czemu go nie ma w taryfie (inaczej pisząc: nie można do tego punktu wystawić biletu...)

-- Stettin, okolice MTiK (ZN)...

STMKŻ

wysłane przez arctodus1111

Ferrix napisał(a):

> Jeśli nie jest to przystanek tymczasowy niż na czas remontu - to > ja nie wiem czemu go nie ma w taryfie (inaczej pisząc: nie można > do tego punktu wystawić biletu...)

Jeszcze trwają rozmowy miasta z PKP PLK. Miasto Kołobrzeg proponuje albo zostawić ten przystanek tu gdzie teraz się znajduje, albo przenieść go na Radzikowo (okolice przejazdu na ul. Grzybowskiej)

IZ Szczecin, ISE Koszalin.
arctodus1111 napisał(a):

> Jeszcze trwają rozmowy miasta z PKP PLK. Miasto Kołobrzeg proponuje > albo zostawić ten przystanek tu gdzie teraz się znajduje, albo > przenieść go na Radzikowo (okolice przejazdu na ul. Grzybowskiej)

Hmmm? Skąd takie informacje?

Projekt przystanku w okolicach Radzikowa powstał w latach 80. XX wieku, nigdy nie zrealizowany.

wysłane przez arctodus1111

margor napisał(a):

> Hmmm? Skąd takie informacje? >  > Projekt przystanku w okolicach Radzikowa powstał w latach 80. XX > wieku, nigdy nie zrealizowany.

Tak podawali w mediach lokalnych (radio i gazety)

IZ Szczecin, ISE Koszalin.
arctodus1111 napisał(a):

> Tak podawali w mediach lokalnych (radio i gazety)

Hehe, to tak jak z pomysłem nazwania Kostrzewna "Stadionem". PLK nie ma działki przy torach na wysokości Radzikowa.