Forum

EP09-046 w Kołobrzegu

Dziś w obsłudze pociągu EIC "Fregata" przyjechała do Kołobrzegu lokomotywa 046. Maszyna pomalowana w historyczne barwy wróci do Krakowa jutro z powrotną "Fregatą".

wysłane przez torzo

A nie chcialem pisać zanim nie zobacze na własne oczy, ale wiadomo juź było jak wyjechała z trójmiasta. EP09 bedzie w stalym obiegu na tym połączeniu. A za 5 godzin będą fotki:).

Trzeba by dodać, że lokomotywa tej serii pojawiła sie u nas po raz pierwszy w historii.

Natomiast co do samego składu to prezentuje się dość mizernie. Szczegóły podam rano.

-- Pozdrawiam, TT.

Pozdrawiam.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Kepus76

torzo napisał(a):

> EP09 bedzie > w stalym obiegu na tym połączeniu.

Niestety dziś/wczoraj nie jechała już EP09. Jechała EP07-450.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez torzo

Kepus76 napisał(a):

> torzo napisał(a):

> > EP09 bedzie > > w stalym obiegu na tym połączeniu. >  > Niestety dziś/wczoraj nie jechała już EP09. Jechała > EP07-450

Niestety tak. Wrzuciłem wczoraj wieczorem o tym info na komis jak i o zestawieniu pociągu, jednak sie nie pojawiło.

EU07-450 + 140A + 112Ar + 113A + 111A + 111A + 111A (na nowszych wózkach) + 3 x 111Arow (starego typu). Skład widziałem był wystawiany przez Warszawe a nie jak pierwszy obieg przez Kraków.

-- Pozdrawiam, TT.

Pozdrawiam.

wysłane przez Kepus76

> > torzo napisał(a):

A skąd w ogóle informacja, że będzie na stałym obiegu? Rozmawiałeś z maszynistami?

wysłane przez torzo

Chodziło oczywiście o EP07. Nie mogę na telefonie wyedytować poprzedniego posta.

Pozdrawiam.