Forum

W tym roku zapotrzebowanie na węgiel w Ciepłowni "Kijewo"...

zdjęcie
W tym roku zapotrzebowanie na węgiel w Ciepłowni "Kijewo" musi być pilne
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Ja u siebie to nawet z takiego składu bym się cieszył. No ale niestety rżnięcie linii kolejowych nie pominęło mojej (357).
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Być może Rumun przeciąga ostatni wagon ze składu, który nie mieścił się we wcześniej podesłanych do ciepłowni "pakietach". W niedzielę 14 lipca cały skład ST-43 CTLu z węglarkami stał w Dąbiu.
Pt47 napisał(a):

> Być może Rumun przeciąga ostatni wagon ze składu, który > nie mieścił się we wcześniej podesłanych do ciepłowni > "pakietach". W niedzielę 14 lipca cały skład ST-43 CTLu z > węglarkami stał w Dąbiu.

Też widziałem ten skład dnia wcześniejszego. Wyruszył rano 15.07 do ciepłowni.

Tytuł zdjęcia ma nie tylko charakter groteskowy, ale dosłowny. Od miesiąca, praktycznie codziennie trwają dostawy węgla, zawsze z ST43 CTL-u na haku (pojawiały się R006, R008 i R012). W godzinach porannych pociąg dociera do Kijewa (rekord: skład widziany 5:45 w okolicach przyszłej pętli SST). Czasami w okolicach godziny 12:00 wraca sama lokomotywa, po czym wraca z powrotem do ciepłowni ok. 16:00 (to zdjęcie wykonałem właśnie o tej porze). Pomiędzy 17 a 18 wraca próżny skład.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Przy okazji chyba wyjaśniły się te duże dostawy węgla do ciepłowni. Robili zapasy z powodu budowy przejścia pod torami dla pasażerów SST.