Forum

Naprawy i kasacje ET22

Obecnie w Zachodniopomorskim Zakładzie Spółki (PKP Cargo) aż 12 lokomotyw serii ET22 zostało wyłączonych z eksploatacji i oczekuje napraw głównych bądź rewizyjnych...

wysłane przez 333Wojtas333 15

253 jeszcze istnieje? Myślałem, że już od dawna jest pocięta. Ostatni raz widziałem ją z 4 lata temu przed wjazdem do hali. Jeśli dobrze pamiętam to miała obniżoną Vmax do 60 km/h.

-- Czy mógłby pan zabrać nogi z siedzenia, czy też chce pan abyśmy znowu kupili starocie z Niemiec? :D

wysłane przez torzo

333Wojtas333 napisał(a):

> 253 jeszcze istnieje? Myślałem, że już od dawna jest > pocięta. Ostatni raz widziałem ją z 4 lata temu przed > wjazdem do hali. Jeśli dobrze pamiętam to miała obniżoną > Vmax do 60 km/h.

W kwietniu 2013 osobiscie widzialem ja w Szczecinie niepocieta :).

-- Pozdrawiam, TT.

Pozdrawiam.

wysłane przez dami3030 0

Witam. Czy wiadomo na tą chwile które z wymienionych lokomotyw zostały pocięte, a które jeszcze oczekują pocięcia?

wysłane przez Marcel

dami3030 napisał(a):

> Witam. Czy wiadomo na tą chwile które z wymienionych > lokomotyw zostały pocięte, a które jeszcze oczekują > pocięcia?

Praktycznie wszystko jest bez zmian jak w info prócz tego, że Szczecin nie ma już na ilostanie lokomotyw elektrycznych, a naprawa okresowa poziomu 4 wykonywana jest na lok. 911, 831 i 728.

wysłane przez pioko17 38

Marcel napisał(a):

> Szczecin nie ma już na ilostanie lokomotyw elektrycznych, a

Żadnej? Te ich decyzje stają się chore. To jaki jest cel istnienia SPC?

wysłane przez Bodek

pioko17 napisał(a):

> Marcel napisał(a):

> > Szczecin nie ma już na ilostanie lokomotyw elektrycznych, a >  > Żadnej? Te ich decyzje stają się chore. To jaki jest cel > istnienia SPC?

Jeśli to prawda, to nie dziwią zapędy do całkowitej likwidacji Zachodniopomorskiego Oddziału PKP Cargo. Widzę że okres rządów pani dyrektor raczej nie będzie dobrze wspominany w przyszłych monografiach kolei na Pomorzu.

wysłane przez Lukasy

Marcel napisał(a):

> Praktycznie wszystko jest bez zmian jak w info prócz tego > że Szczecin nie ma już na ilostanie lokomotyw elektrycznych

:-|

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/