Forum

sm42-368

wysłane przez marcinl

Wie ktos a jakim celu dzis kilkakrotnie SM42-368 z IC jezdzila przez Nowogard?

wysłane przez arctodus1111

marcinl napisał(a):

> Wie ktos a jakim celu dzis kilkakrotnie SM42-368 z IC > jezdzila przez Nowogard?

Prawdopodobnie była ta stonka ok 10 w Kołobrzegu, maszynista wziął z nastawni rozkaz i wracał z powrotem na Trzebiatów.

IZ Szczecin, ISE Koszalin.

wysłane przez Mareczek 5

marcinl napisał(a):

> Wie ktos a jakim celu dzis kilkakrotnie SM42-368 z IC > jezdzila przez Nowogard?

Zapoznanie maszynistów ze szlakiem w związku z wakacyjnym "Piratem". Jazdy odbywają się też po "nadodrzance".

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Bodek

Mareczek napisał(a):

> marcinl napisał(a):

> > Wie ktos a jakim celu dzis kilkakrotnie SM42-368 z IC > > jezdzila przez Nowogard? >  > Zapoznanie maszynistów ze szlakiem w związku z wakacyjnym > "Piratem". Jazdy odbywają się też po "nadodrzance".

Rzecz w tym, że Pirat na trasie przez Gryfice w tym roku nie pojedzie. Podobno w jego miejsce ma się ponownie pojawić Szczecinianin z/do Warszawy.

wysłane przez torzo

Bodek napisał(a):

> Rzecz w tym, że Pirat na trasie przez Gryfice w tym roku nie > pojedzie. > Podobno w jego miejsce ma się ponownie pojawić Szczecinianin > z/do Warszawy.

A skąd taka informacja?

-- Pozdrawiam, TT.

Pozdrawiam.

wysłane przez Bodek

torzo napisał(a):

>  > A skąd taka informacja?

Źródła zdradzić nie mogę, natomiast wiem, że na 99% jest prawdziwa.

wysłane przez torzo

Bodek napisał(a):

> torzo napisał(a):

> >  > > A skąd taka informacja? >  > Źródła zdradzić nie mogę, natomiast wiem, że na 99% jest > prawdziwa.

PKP IC takiej informacji oficjalnie nie potwierdza, ale może i będzie tak jak mówisz :).

-- Pozdrawiam, TT.

Pozdrawiam.

wysłane przez marko 4

Bodek napisał(a):

  > Podobno w jego miejsce ma się ponownie pojawić Szczecinianin > z/do Warszawy.

Chwila, przecież od 9-go marca Szczecinianin zostanie wydłużony do Świnoujścia i będzie miał te standardowe 7-8 pudeł + grupa od Uznama w piątki i niedziele. To ile tych wagonów w sezonie on ma ciągać żeby jeszcze Kołobrzeg obsłużyć?

wysłane przez Bodek

marko napisał(a):

> Chwila, przecież od 9-go marca Szczecinianin zostanie wydłużony > do Świnoujścia i będzie miał te standardowe 7-8 pudeł + grupa > od Uznama w piątki i niedziele. To ile tych wagonów w sezonie on > ma ciągać żeby jeszcze Kołobrzeg obsłużyć?

Dobre pytanie, ale zdaje się, że Uznam w sezonie pojedzie do Świno jako oddzielny pociąg, a nie przyprzęg do ciecinianina :)

wysłane przez marko 4

Bodek napisał(a):

> Dobre pytanie, ale zdaje się, że Uznam w sezonie pojedzie do Świno > jako oddzielny pociąg, a nie przyprzęg do ciecinianina :)

Czyli grupa do Kołobrzegu może mieć 4-5 wagonów maks.

wysłane przez marcinl

Tak tez tez myślałem ze uczą się szlaku. Rok temu tez tak jeździli.