Forum

Jazda EN57AL Województea Zachodnio-Pomorskiego

wysłane przez Piotr_B

Witajcie Wczoraj jechałem jedną z waszych zmodernizowanych jednostek do standardu AL. Była to jednostka o bardzo niskim numerze, chyba 302 lub 207, nie pamiętam. Jechało się nią o wiele lepiej, niż podobną jednostką należącą do mego, podlaskiego województwa. Siedzenia wygodniejsze i jakaś cichsza w środku.
Piotr_B napisał(a):

> Witajcie > Wczoraj jechałem jedną z waszych zmodernizowanych jednostek > do standardu AL. Była to jednostka o bardzo niskim numerze, > chyba 302 lub 207 (...)


Jednostka z najniższym numerem w standardzie AL to 943.

-- Masz pytanie? Pisz.
torzewski.t@gmail.com

Pozdrawiam.
torzo napisał(a):

> Jednostka z najniższym numerem w standardzie AL to 943.

A tak poza tym, numeracja kibli kończy się na 130, a następnie zaczyna dopiero na numeracji 6xx. Wyjątkiem są jednostki o numerach 203-206 oraz 224.
lukaszenko napisał(a):

> > A tak poza tym, numeracja kibli kończy się na 130, a następnie > zaczyna dopiero na numeracji 6xx. Wyjątkiem są jednostki o > numerach 203-206 oraz 224.

Numeru nie pamiętam. Wiem, że był wyprodukowany w 1972 roku i ma pofałdowane poszycie, a więc numer poniżej 1000. Istotne jest to, że przyjemnie się nim jedzie.

wysłane przez arctodus1111

Piotr_B napisał(a):

> Numeru nie pamiętam. Wiem, że był wyprodukowany w 1972 roku i ma > pofałdowane poszycie, a więc numer poniżej 1000.

Pofałdowane poszycie ma tylko EN57AL-943

> Istotne jest to, że przyjemnie się nim jedzie.

Miałem okazję przejechać się 3 różnymi jednostkami EN57AL (1426, 1369, 1230) i też podoba mi się jazda nimi. Widać że Mińsk Mazowiecki się do nich przyłożył.

IZ Szczecin, ISE Koszalin.
arctodus1111 napisał(a):

Widać że > Mińsk Mazowiecki się do nich przyłożył.

Mi się nie podobają ciężkie drzwi międzyprzedziałowe, klima która raz grzeje a raz chłodzi i śmietniczki, chociaż ostatnio coś wszystko chyba zaczęli regulować i jest trochę lepiej. Tyle że jednostka jednostce nierówna i w sumie każda jest trochę inna...