Forum

Pociąg specjalny z okazji 10-lecia przystąpienia Polski...

zdjęcie
Pociąg specjalny z okazji 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej oczekuje na powrót do Berlina
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Ha! Czyli jednak mój wzrok nie robił mnie w balona, że widzę na tych torach VT646. ;)

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez wojtazz 42

Ciekawe czy te szt zastąpią za jakiś czas zestawy 628

wysłane przez zack1989 12

wojtazz napisał(a):

> Ciekawe czy te szt zastąpią za jakiś czas zestawy 628

Były plotki, że będą je wycofywać wraz z dostawami Linków dla DB.

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez wojtazz 42

zack1989 napisał(a):

> Były plotki, że będą je wycofywać wraz z dostawami Linków > dla DB.

Jeżeli linki dla DB będą tak jeździć jak SA139-001 i 002 to jestem spokojny o przyszłość serii 628 ;)

wysłane przez arctodus1111

wojtazz napisał(a):

> Jeżeli linki dla DB będą tak jeździć jak SA139-001 i 002 to > jestem spokojny o przyszłość serii 628 ;)

Zauważ że SA139 od numeru 003 są jakoś mniej awaryjne od "naszych" ;)

IZ Szczecin, ISE Koszalin.

wysłane przez 333Wojtas333 15

arctodus1111 napisał(a):

> Zauważ że SA139 od numeru 003 są jakoś mniej awaryjne od > "naszych" ;)

Jeśli dobrze pamiętam jedynym kryterium przetargu, w którym wygrały wtedy Linki to była cena.

-- Czy mógłby pan zabrać nogi z siedzenia, czy też chce pan abyśmy znowu kupili starocie z Niemiec? :D

wysłane przez Bodek

zack1989 napisał(a):

> wojtazz napisał(a):

> > Ciekawe czy te szt zastąpią za jakiś czas zestawy 628 >  > Były plotki, że będą je wycofywać wraz z dostawami Linków > dla DB.

Tak, to były tylko plotki, bo Linków DB na trasie z Berlina do Szczecina nie zobaczymy. Tę trasę ma obsługiwać nowy typ pojazdów wyprodukowanych przez jedną z firm zachodnioeuropejskich (Alstom albo Bombardier). Linki przeznaczone są do ruchu regionalnego na południu i zachodzie Niemiec.