Forum

Po burzach szlaki zablokowane

Po wieczornych, gwałtownych burzach, przed godziną 19:00 zablokowany został szlak między Trąbkami a Chociwlem. Na linię prowadzącą do Gdańska spadło drzewo, blokując oba tory. Analogiczną sytuację (powalone drzewo) zaobserwowano między Kaliszem Pomorskim a Wałczem, pod Prostynią oraz niedaleko Nowogardu. Także od około godziny 19:00, z powodu silnych wyładowaniach, nie ma napięcia w sieci trakcyjnej w pobliżu Międzyzdrojów i Świnoujścia.

wysłane przez Mareczek 1

Na obecną chwilę w pobliżu Szczecina przejezdne są tylko linie z Poznania i Zielonej Góry. Pozostałe zablokowane, na Świnoujściu przeciąganie składów lokomotywą spalinową.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez pioko17 37

Mareczek napisał(a):

> Na obecną chwilę w pobliżu Szczecina przejezdne są tylko > linie z Poznania i Zielonej Góry. Pozostałe zablokowane, na > Świnoujściu przeciąganie składów lokomotywą spalinową.

Do Niemiec też nic nie kursowało?
pioko17 napisał(a):

> Do Niemiec też nic nie kursowało?

Lubeki nie miałem jak sprawdzić, ale z Angermunde RB były opóźnione po 120 minut.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Bodek

Podczas niedzielnych burzy ucierpiał SA103-008, który obsługiwał wieczorny pociąg ze Szczecina do Nowogardu. Pojazd najechał na powalone drzewa na odcinku Mosty - Nowogard, w efekcie czego stracił szybę czołową, 2 lusterka i kilka innych drobnych elementów. Ponadto pojazd na sporej długości jest mocno poobijany. W efekcie powyższych problemów opóźnieniu o około 90 minut uległ pociąg TLK Szczecinianin z Kołobrzegu do Warszawy, który musiał oczekiwać w Nowogardzie na udrożnienie szlaku do Goleniowa.