Forum

Usterka "Impulsa" przyczyną opóźnienia

Brak kontroli nad wysuwanym schodkiem w drzwiach 002 był przyczyną półgodzinnego opóźnienia, które doznała jednostka podczas obsługi pociągu 87302 relacji Szczecin Główny - Poznań Główny.

wysłane przez lukien213

No niestety, ale trochę więcej tych usterek się trafia. 005 i 007 miały problemy z drzwiami wejściowymi. Nie wszystkie się otwierały i konieczne były "resety". W 007 zepsute są też drzwi do WC w silnikowym D. Dziś też pierwszy raz byłem świadkiem jak ED78 "zgasł" :) Ciekawa sytuacja, ale po chwili wszystko uruchomiło się ponownie.
lukien213 napisał(a):

> No niestety, ale trochę więcej tych usterek się trafia. > 005 i 007 miały problemy z drzwiami wejściowymi. Nie > wszystkie się otwierały i konieczne były "resety". W 007 > zepsute są też drzwi do WC w silnikowym D. Dziś też > pierwszy raz byłem świadkiem jak ED78 "zgasł" :) Ciekawa > sytuacja, ale po chwili wszystko uruchomiło się ponownie.

Problem jest też ze schodkami przy drzwiach. Ich wysuwanie trwa zbyt długo i powoduje to niewielkie opóźnienia. Tak w ogóle wczoraj w godzinach wieczornych jeden z Impulsów stał wygaszony przy peronie 3 w Dąbiu.