Forum

Składy pasażerskie na pociągach REGIO

Dzisiaj na pociągach REGIO nr 88850, 88739 i 88456 na linii Szczecin - Goleniów - Kołobrzeg pojawił się klasyczny skład pasażerski zestawiony z lokomotywy spalinowej (518) i wagonów pasażerskich (dwa wagony piętrowe i dwie "dwójki"). Wzmocnienie związane jest z polsko-niemieckim festiwalem odbywającym się w Rogowie koło Trzebiatowa.

wysłane przez arctodus1111

Jednak wyciągnięto wnioski po ubiegłym roku, gdzie cała rzesza Niemców razem z Polakami w SA139-001 jechała ze Szczecina do Trzebiatowa. Za to należą się brawa Przewozom Regionalnym.

IZ Szczecin, ISE Koszalin.

wysłane przez torzo

W dniu dzisiejszym również popołudniowy kurs ze Szczecina do Kołobrzegu obsługiwany był SU42 + dwa bohuny. Skład załapał na trasie ok. 20 minut opóźnienia.

Pozdrawiam.

wysłane przez 333Wojtas333 14

torzo napisał(a):

> W dniu dzisiejszym również popołudniowy kurs ze Szczecina > do Kołobrzegu obsługiwany był SU42 + dwa bohuny. Skład > załapał na trasie ok. 20 minut opóźnienia.

Czyżby ostatnie wypadki szynobusów przyczyniły się do tego, że składy wagonowe będą pojawiać się przez dłuższy czas?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez torzo

333Wojtas333 napisał(a):

> Czyżby ostatnie wypadki szynobusów przyczyniły się do tego, > że składy wagonowe będą pojawiać się przez dłuższy > czas?

Najprawdopodobniej skład wagonowy zostanie kilka dni dłużej niż pierwotnie zakładano z racji odbywającego się festiwalu w Trzebiatowie.

-- Pozdrawiam.

Pozdrawiam.