Forum

11 lat Serwisu

Dzisiaj Serwis KOMIS obchodzi jedenaste urodziny. Po raz pierwszy pod adresem www.mkm.szczecin.pl pojawiliśmy się 11 grudnia 2004 roku. Od tego czasu staramy się informować Was o zmianach, nowościach i ciekawostkach w szczecińskiej komunikacji miejskiej.

wysłane przez Tatra108 9

Bardzo serdecznie dziękuję za to wyróżnienie. Komis skończył 11 lat, ja sam za kilka dni (w środę) skończę 22 lata, więc jest to także wspaniały prezent urodzinowy od redakcji Serwisu Komis. Tak naprawdę nie byłoby tego awansu, gdyby nie pomysłodawcy stworzenia Komisu. To na ich ręce składam najserdeczniejsze życzenia.

Wszystkim pozostałym użytkownikom życzę owocnej współpracy, obyście też zostali awansowani, a kolegom, którzy dostali awans serdecznie gratuluję.

Raz jeszcze wielkie dzięki!

-- #2000 to nie autobus, to Królowa Hybryda

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez man 63

Tatra108 napisał(a):

> Bardzo serdecznie dziękuję za to wyróżnienie. Komis > skończył 11 lat, ja sam za kilka dni (w środę) skończę > 22 lata, więc jest to także wspaniały prezent urodzinowy > od redakcji Serwisu Komis. Tak naprawdę nie byłoby tego > awansu, gdyby nie pomysłodawcy stworzenia Komisu. To na ich > ręce składam najserdeczniejsze życzenia. >  > Wszystkim pozostałym użytkownikom życzę owocnej > współpracy, obyście też zostali awansowani, a kolegom, > którzy dostali awans serdecznie gratuluję. >  > Raz jeszcze wielkie dzięki!

Ja również dziękuję :)

wysłane przez fan004 46

Ja też chciałbym wszystkim serdecznie podziękować! :) :) :)

wysłane przez Blake96 44

Również dziękuję i życzę kolejnych dobrych lat naszemu Komisowi. ;)

wysłane przez Ferrix 8

Ja również dziękuję za wyróżnienie... Życzę sobie, administracji i użytkownikom, by Kolejowy KOMIS równie prężnie się rozwijał jak jego starszy brat ;)

Szczecin /ZP, okolice MTiK...

wysłane przez torwid 64

To ja już taki stary jestem..? Pamiętam czasy, gdy Marcin ruszył z Komisem, Internet był pojęciem abstrakcyjnym i nie dostawało się go z laptopem czy innym smartfonem na komunię, ale jaki byłem dumny, gdy kupiłem dobrą analogową lustrzankę, leciałem do Fotobesta wywołać film, nagrać na płytę i wysłać z pracy, żeby po 6 godzinach od wypadku się ziarniste fotki na Komisie ukazały... :D

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez volvo 1

A jak odpalamy Komis to wita nas napis "10 lat Komis" :D

wysłane przez Piotr_B

volvo napisał(a):

> A jak odpalamy Komis to wita nas napis "10 lat Komis" :D

Bo 11 to okrągła rocznica. Gratulacje i dalszego rozwoju życzy użytkownik z Białegostoku.