Forum

Komunikacja na Dni Morza

W związku z organizacją Dni Morza, w okresie od 9 do 13 czerwca wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

wysłane przez M21 8

Jest! W końcu zostawili trójkę na noc.

wysłane przez Sebek821 1

Zastanawia mnie tylko jeden szczegół. Czemu na 527 będzie 12m? Kogoś powaliło do reszty? Tylko nie piszcie mi że na Bezrzeczu przegubem się nie da zawrócić! Da się! Nie raz widziałem...

-- "Pewne miejsca, faktycznie schodzą na psy. Wszystko się zepsuło."

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez konrad123456

Jak widać już od dzisiaj zamknęli Jana z Kolna i utworzyły się korki na Wyszyńskiego. Dobrze że linie 87,61,81 nie stoją w korku tylko mogą jechać kawałek buspasem, jednakże uważam że mogli by przeprogramować częściowo światła na Bramie Portowej, by gdy autobus ma zezwolenie, to auta nie miały zielonego światła. Kierowcy autobusu cięzko wtedy zmienić pas ruchu z wewnętrznego na zewnętrzny.

wysłane przez lukaszenko 16

Na stornie PR widnieje informacja że jednak bilety jednorazowe nie będą honorowane. To w końcu jak to jest?

wysłane przez Ferrix 8

lukaszenko napisał(a):

> Na stornie PR widnieje informacja że jednak bilety > jednorazowe nie będą honorowane. To w końcu jak to jest?

Od dobówek w górę. Na stronie ZDiTM jest już informacja odpowiednia.

-- Szczecin /ZP, okolice MTiK...

STMKŻ

wysłane przez MQ ?

Ferrix napisał(a):

> Na stronie ZDiTM jest już informacja > odpowiednia.

Na stronie ZDiTM są dwie różne, sprzeczne informacje.

wysłane przez Ferrix 8

mkubien napisał(a):

> Na stronie ZDiTM są dwie różne, sprzeczne informacje.

Najwyraźniej powstał taki chaos, że postanowili jednak honorować (patrząc na najnowszy komunikat na stronie ZDiTM-u).

W razie czego, zawsze można kupić bilet na Regio za 3,60 (strefowy na Szczecin) ;)

-- Szczecin /ZP, okolice MTiK...

STMKŻ
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.