Forum

Może ostatni taki "Przystanek Woodstock"

wysłane przez wojtazz 42

Cześć! Bardzo prawdopodbne, że odbywający się w tym roku Przystanek Woodstock jest u nas obsługiwany w znacznym stopniu klasycznymi EN57, a już na pewno EN57 z PR Szczecin, więc kto ma chęć i możliwość to proponuję wybrać się na foty i utrwalić sobie podwójne składy klasycznych EN57 a na specjalnych pociągach dalekobieżnych (MusicREGIO) nawet 3 EN57. Niestety nie mam czasu i możliwości przedstawić ogółu wzmocnień przewidzianych w najbliższych dniach, ale jakby ktoś miał jakieś konkretne pytania co do obsługi danego pociągu w danym dniu, to niech pisze - na pewno odpowiem :) Jeszcze niedawno wydawało się, że "kibelki" są nieśmiertelne a w naszym regionie w zasadzie już wymarły...
wojtazz napisał(a):

> Cześć! Bardzo prawdopodbne, że odbywający się w tym roku > Przystanek Woodstock jest u nas obsługiwany w znacznym > stopniu klasycznymi EN57, a już na pewno EN57 z PR Szczecin, > więc kto ma chęć i możliwość to proponuję wybrać się > na foty i utrwalić sobie podwójne składy klasycznych EN57 > a na specjalnych pociągach dalekobieżnych (MusicREGIO) > nawet 3 EN57. Niestety nie mam czasu i możliwości > przedstawić ogółu wzmocnień przewidzianych w > najbliższych dniach, ale jakby ktoś miał jakieś konkretne > pytania co do obsługi danego pociągu w danym dniu, to niech > pisze - na pewno odpowiem :) Jeszcze niedawno wydawało się, > że "kibelki" są nieśmiertelne a w naszym regionie w > zasadzie już wymarły...

No właśnie, na jakich pociągach można trafić klasyczne szczecińskie jednostki? Pytam w kontekście piątku, soboty i niedzieli.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Ferrix 8

Ferrix napisał(a):

> http://www.gk24.pl/wiadomosci/koszalin/g/pozar-wagonow-kolejowych-w-koszalinie-zdjecia-wideo,12333446,24905364/

c.d.n(ł): http://koszalininfo.pl/potezny-pozar-pociagu-koszalinie-bylo-podpalenie-foto-film/

Obciążyć rodziców kosztami - może wtedy zaczną zwracać uwagę na to, co robią ich dzieci.

-- Szczecin /ZP, okolice MTiK...

Szczecin /ZP, okolice MTiK...

wysłane przez Ferrix 8

Pociągi musicRegio 2017 (kier. Przystanek Woodstock, Kostrzyn):

z/do Gdyni, przez Szczecin: "Sharwood" "Hej Joe", "Przytulaniec", "Willow", "Daleko jeszcze?"

z/do Olsztyna, Torunia, Bydgoszczy: "Przystanek Broda", "Pędząca kłoda", "Upiór Północy", "Skubi", "Się kręci", "Niekończąca się opowieść", "To już jest koniec"

z/do Kielc, Białegostoku, Łodzi, Poznania: "Woodstock Express", "Zaraz będzie ciemno", "Ućstok", "Wschód Słońca", "Złoty bączek", "Szalona włókniarka", "Houston", "Miłość, przyjaźń, muzyka", "Gomez", "Skubi", "Poznań Ex", "Między nocą a dniem", "Ale lipa", "Kulki mocy", "Marzena"

z/do Bielska-Białej, Rzeszowa, Kielc, Wrocławia: "Stalowy pęcherz", "Cień wielkiej góry", "Siema", "Wehikuł Czasu", "Rockowy Schabowy", "Scyzoryk", "Rysiek", "Woodstockowa bana", "Woodolino", "Jabol Punk", "Maciek", "Wojtek", "Krzysiek", "Ostatnia paróweczka"

-- Szczecin /ZP, okolice MTiK...

Szczecin /ZP, okolice MTiK...

wysłane przez Glemp 0

Wczoraj w Kostrzyniu widziałem mnóstwo EN57 z całego kraju, które zapewne przyjechały tam jako musicREGIO. A jako osobowy z Zielonej Góry do Szczecina (chyba lekko opóźniony przyjazd w okolicach 19:30) cisnął przepiękny klasyczny EN57-960 z siedzieniami z czerwonej dermy.

wysłane przez wojtazz 42

Glemp napisał(a):

> Wczoraj w Kostrzyniu widziałem mnóstwo EN57 z całego kraju, > które zapewne przyjechały tam jako musicREGIO. A jako osobowy > z Zielonej Góry do Szczecina (chyba lekko opóźniony przyjazd > w okolicach 19:30) cisnął przepiękny klasyczny EN57-960 z > siedzieniami z czerwonej dermy.

Zapotrzebowanie na EZT do obsługi imprezy zostało określone na 70 EN57 więc faktycznie mogło być ich sporo w Kostrzynie :)