Forum

Odwołanie pociągów Regio od 16 marca 2020 roku

W związku z wprowadzeniem na terenie kraju stanu zagrożenia epidemicznego, od 16 marca do 12 kwietnia zostają odwołane niektóre pociągi Regio kursujące na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Na liniach Szczecinek - Chojnice i Szczecinek - Słupsk brak informacji odnośnie odwołania pociągów (uruchamia je Pomorski oddział Polregio).

STMKŻ
Okres odwołania pociągów przedłużono do 2 kwietnia.
wojtazz napisał(a):
Okres odwołania pociągów przedłużono do 2 kwietnia.

A nie do 11?

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):
A nie do 11?

Oczywiście do 12ego... Klawiatura mi szwankuje... Nie przeczytałem przed wysłaniem. Krajowe są odwołane do 12ego a międzynarodowe do 13ego. I patrząc na rozwój sytuacji to raczej jeszcze nie koniec
wojtazz napisał(a):
Oczywiście do 12ego... Klawiatura mi szwankuje... Nie przeczytałem przed wysłaniem. Krajowe są odwołane do 12ego a międzynarodowe do 13ego. I patrząc na rozwój sytuacji to raczej jeszcze nie koniec

Co prawda nie przepadam za odpowiadaniem sam sobie, ale jako że właśnie skończyłem odwoływać pociągi to informuję, że wcześniej wprowadzone ograniczenia zostały przedłużone do 3 maja a poza tym lista odwołanych pociągów powiększyła się. Po szczegóły odsyłam na stronę POLREGIO - komunikat o odwołaniach został zaktualizowany i rozbudowany.
wojtazz napisał(a):
Co prawda nie przepadam za odpowiadaniem sam sobie, ale jako że właśnie skończyłem odwoływać pociągi to informuję, że wcześniej wprowadzone ograniczenia zostały przedłużone do 3 maja a poza tym lista odwołanych pociągów powiększyła się. Po szczegóły odsyłam na stronę POLREGIO - komunikat o odwołaniach został zaktualizowany i rozbudowany.

Popraw w takim razie tytuł artykułu (datę aktualizacji). ;)