Forum

Trzecia hybryda

wysłane przez pioko17 38

Marszałek Geblewicz na swoim twitterze udostępnił grafikę ukazującą malowanie trzeciej hybrydy:
https://twitter.com/ogeblewicz/status/1405840325374001155?s=21
Wiadomość mnie zaskoczyła o tyle, że nigdzie nie widziałem informacji o skorzystaniu z prawa opcji przez UMZP. Wie ktoś kiedy to nastąpiło i ile pojazdów ostatecznie do nas dotrze?

wysłane przez wojtazz 42

pioko17 napisał(a):
Marszałek Geblewicz na swoim twitterze udostępnił grafikę ukazującą malowanie trzeciej hybrydy:
https://twitter.com/ogeblewicz/status/1405840325374001155?s=21
Wiadomość mnie zaskoczyła o tyle, że nigdzie nie widziałem informacji o skorzystaniu z prawa opcji przez UMZP. Wie ktoś kiedy to nastąpiło i ile pojazdów ostatecznie do nas dotrze?

A czwarta? W krowie łatki? ;)

wysłane przez fan004 86

pioko17 napisał(a):
Wie ktoś kiedy to nastąpiło i ile pojazdów ostatecznie do nas dotrze?

Na swoim profilu na Facebooku Marszałek wspomniał, że będzie ich 5.

wojtazz napisał(a):
A czwarta? W krowie łatki? ;)

Ta całkiem ładnie się prezentuje. :P

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez fan004 86

fan004 napisał(a):
Na swoim profilu na Facebooku Marszałek wspomniał, że będzie ich 5.

Przepraszam, źle zrozumiałem tamten post. Pomorze Zachodnie News zapowiada, że dostarczonych zostanie jeszcze 5 pojazdów, więc łącznie będzie ich 7. Z resztą jest o tym news, więc to tylko gwoli sprostowania mojej poprzedniej wypowiedzi.

#TramwajemPoŚwiecie
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez pioko17 38

fan004 napisał(a):
Przepraszam, źle zrozumiałem tamten post. Pomorze Zachodnie News zapowiada, że dostarczonych zostanie jeszcze 5 pojazdów, więc łącznie będzie ich 7. Z resztą jest o tym news, więc to tylko gwoli sprostowania mojej poprzedniej wypowiedzi.

Oki. Akurat gwoli ścisłości, news pojawił się już po moim poście. ;)
1

wysłane przez 333Wojtas333 15

fan004 napisał(a):
Przepraszam, źle zrozumiałem tamten post. Pomorze Zachodnie News zapowiada, że dostarczonych zostanie jeszcze 5 pojazdów, więc łącznie będzie ich 7. Z resztą jest o tym news, więc to tylko gwoli sprostowania mojej poprzedniej wypowiedzi.

Trzecia "hybryda" jest prawie gotowa albo nie wiele już zostało do jej ukończenia. Więc UM już jakiś czas temu musiał skorzystać z opcji i dopiero teraz informacja ta poszła w świat. W każdym razie skoro zapowiedziano, że ma się pojawić w lipcu to pewnie tak będzie. Oznaczenie pojazdu to EN63H-003.
1

wysłane przez Bebe Tosiek

Malowanie tej Hybrydy przypomina standardowe malowanie Pomorza Zachodniego, ale jest bardziej podrasowane, w sensie odcień niebieskiego taki sam
Post został wyedytowany przez autora.