Forum

20 lat Serwisu KOMIS – zaproszenie na imprezę

Serwis KOMIS (Komunikacja Miejska Szczecin) po raz pierwszy pojawił się w Sieci w grudniu 2001 roku. Jego twórcą jest Marcin Stefanowicz (Phobos). Serwis dość szybko zdobył popularność i stał się miejscem skupiającym szczecińskich miłośników komunikacji miejskiej.

wysłane przez Bebe Tosiek

W dniu imprezy przypada 20 rocznica ataków na WTC
Taka ciekawostka
Post został wyedytowany przez autora.
4

wysłane przez MQ ?

Pojawiają się pytania, czy kartka od rodzica wystarczy jako opiekun osoby niepełnoletniej. Niestety nie. Każda osoba niepełnoletnia musi przyjść z dorosłym opiekunem, przy czym zgodnie z regulaminem jeden dorosły może się opiekować większą liczbą osób. Ze względów bezpieczeństwa osoby niepełnoletnie bez opiekunów nie zostaną wpuszczone do autobusu.

Przypominam również, że opiekun także powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Do tej pory zgłosiło się 31 osób.
6

wysłane przez Bebe Tosiek

Mam takie pytanie. Do której będzie trwała ta impreza? Bo wiem że zaczyna się o 10.

wysłane przez MQ ?

DREAMLINER napisał(a):
Mam takie pytanie. Do której będzie trwała ta impreza? Bo wiem że zaczyna się o 10.

Myślę, że do 16 powinniśmy się wyrobić.
1

wysłane przez MQ ?

Zostało jeszcze trochę wolnych miejsc, więc jeśli ktoś rozważa pojawienie się na imprezie, to sugeruję przesłanie formularza i zaklepanie sobie miejsca 🙂 Zapisy zamykamy 4 września o godz. 12:00.
1

wysłane przez MQ ?

Do osób, które wysłały zgłoszenie na imprezę wysłane zostały maile umożliwiające potwierdzenie uczestnictwa. Proszę o zapoznanie się z ich treścią. Jeśli do kogoś mail nie dotarł, proszę w pierwszej kolejności o sprawdzenie w folderze ze spamem, a w przypadku niepowodzenia, proszę o kontakt pod adresem admin@mkm.szczecin.pl.
1

wysłane przez Michal 2

Cześć osób spoleczmosci Komisowej się zna. Większość jednak nie lub mimo znajomosci nie utożsamia danej osoby z konkretną nazwą na Komisie. Dlatego skoro ma być to impreza integrująca tą społeczność było by wskazane, aby pomyśleć o jakieś rodzaju naklejkami z nick’ami komisowym. Byłoby to ciekawe urozmaicenie imprezy :)

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
1

wysłane przez MQ ?

Postaram się sklecić jakąś relację, ale na pewno nie dzisiaj. Dzisiaj natomiast chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom, kierowcy, osobom, które pomagały przy organizacji i zabezpieczeniu imprezy, a także tym, którzy postawili Volvo na nogi w chwili słabości. Nie wiem, jak inni, ale ja imprezę uważam za udaną. Jeszcze raz dzięki!
14

wysłane przez Mario  ?

MQ napisał(a):
Postaram się sklecić jakąś relację, ale na pewno nie dzisiaj. Dzisiaj natomiast chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom, kierowcy, osobom, które pomagały przy organizacji i zabezpieczeniu imprezy, a także tym, którzy postawili Volvo na nogi w chwili słabości. Nie wiem, jak inni, ale ja imprezę uważam za udaną. Jeszcze raz dzięki!

Również dziękuję za świetną imprezę. Prawie 20 lat wspaniałej współpracy z KOMIS-em. Super impreza. Dziękuję organizatorom za super wycieczkę. Maciej jeszcze raz dzięki, że mnie namówiłeś. Warto było! Gdyby nie Komis, nigdy bym się nie nauczył fotografować. ;-)
1

wysłane przez Bebe Tosiek

MQ napisał(a):
Postaram się sklecić jakąś relację, ale na pewno nie dzisiaj. Dzisiaj natomiast chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom, kierowcy, osobom, które pomagały przy organizacji i zabezpieczeniu imprezy, a także tym, którzy postawili Volvo na nogi w chwili słabości. Nie wiem, jak inni, ale ja imprezę uważam za udaną. Jeszcze raz dzięki!

Ja też dziękuję a przy okazji zrobiłem film ze wszystkim zdjęciami jakie popełniłem (Volva i miejsc w których staliśmy) Link :
https://www.youtube.com/watch?v=uGtp_8FgoRg&t=8s

wysłane przez Kilofownikownia 13

MQ napisał(a):
Postaram się sklecić jakąś relację, ale na pewno nie dzisiaj. Dzisiaj natomiast chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom, kierowcy, osobom, które pomagały przy organizacji i zabezpieczeniu imprezy, a także tym, którzy postawili Volvo na nogi w chwili słabości. Nie wiem, jak inni, ale ja imprezę uważam za udaną. Jeszcze raz dzięki!

Dziękuję za pozdrowienia :)

Nadaktywni donosiciele mogą mnie pocałować w niedopowiedzenie :)
2

wysłane przez MQ ?

Po imprezie z zebranych pieniędzy zostało 570 zł. Z tej kwoty opłaciłem właśnie usługi na kolejny rok – hosting za 308,85 zł (do 1 października 2022) i domenę za 121,77 zł (do 30 listopada 2022). Pozostała kwota 139,38 zł przechodzi na kolejny rok.
13