Forum

Uzupełnianie tłucznia

Dzisiaj od godziny około 10:00 na linii kolejowej 402 (odcinek Mścice - Tymień) prowadzone były roboty mające na celu uzupełnienie braków w tłuczniu. Skład 211 oraz około 15 wagonów typu Facc podążał z Koszalina w stronę Kołobrzegu. W Tymieniu, na okres znajdowania się składu w okolicach przejazdu z DK11, wyłączona została sygnalizacja przejazdowa.

wysłane przez MaK

Z całym szacunkiem, ale zaczynam patrzeć na tego typu informacje z pogardą. Nie wiem, ale do "o jejku mojej ławki" czy jest to tak bardzo istotna dla tego serwisu informacja, że powinna się pojawić? O WOW! Tamara ciągnęła wagony, i wydłużonym czasem wysypywała tłuczeń!

Nie no. Bez przesady. Żeby nie było. Nie jestem jakimś hejterem "kołobrzesko-koszalińskich" wieści. Ale od jakiegoś czasu serwis jest zasypywany albo: - zdjęciami tego samego motywu - szopa w Kołobrzegu. W ciągu jednego dnia, potrafi się pojawić jedno zdjęcie, od kilku użytkowników, z tego samego motywu tylko przesunięte o metr w lewo lub prawo.

- albo informacjami, bez których nie dam rady przetrwać następnego dnia, że gdzieś tam pod Kołobrzegiem sie wymienia podrojezdnice, lub tłuczeń wysypuje na przejeździe.

Osobisty apel do ekipy z Kołobrzegu. Weźcie Państwo sortujcie te jakże ważne informacje i nie wrzucajcie zdjęcia pod każdą pierdołą w Kołobrzegu. Już wystarczająco dobrych osobistości opuściło serwis przez tego typu parczaczkę.
Uzupełnianie tłucznia · 10 lat temu · MaK
Re: Uzupełnianie tłucznia · 10 lat temu · lukien213
Re: Uzupełnianie tłucznia · 10 lat temu · margor
Re. · 10 lat temu · torzo
Re: Re. · 10 lat temu · margor