Piotr napisał(a):

> ale czy wielkim kosztem byłoby puszczenie w weekend dwóch > szynobusów?

No widzisz, to nie takie proste. Trzeba mieć tabor, a ten ktory mamy jest naprawde mocno eksploatowany. Jak kupimy tabor - 10 mln (2 szynobusy) - to trzeba ulozyc jakis sesnowny rozklad i moze nie bedzie z tym problemow. Dalej reklama tego polaczenia, bo artykul z gazety srednio pomoze. Pozniej koszty codziennie i sie modlic, zeby pojechalo duzo osob.

Na to potrzeba i pieniedzy i czasu, szczegolnie tego drugiego przy nowym taborze, bo trzeba oglosic przetarg, poczekac na realizacje zamowienia itd. Z uzywkami moze byloby szybciej, nie wiem czy teraz sa prowadzone jakis rozmowy, ale jaskolki mowia ze tak.

> Oczywiście masz rację, że stacyjki na trasie Sz-n > Główny - Trzebież to już ruina, ale na razie mogliby zrobić > zatrzymanie tylko na Turzynie i Niebuszewie, a potem Police no i > Trzebież..Chodzi mi o wybitnie turystyczną linię, a nie > komunikację codzienną.

Zgadzam sie z toba i mimo ze wiele nie trzeba, to wczorajsi goscie raczej nie chca miec doczynienia z przewozami turystycznymi, szczegolnie ze ten temat bardzo latwo omineli rzucajac astronomiczne propozycje/zalozenia (np. pociag co 15 minut) i mowiac w skrocie do wszystkich - nie da sie.