Forum

Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży?

mmm napisał(a):

> Jeżeli uważasz sie za speca od kolei i nie wiesz kim jest Mariusz to > sam sobie dajesz świadectwo.

Hmmmm... do żeś mi dowalił. Jeżeli byłbym specem od mechaniki samochodowej, to czy interesowałoby mnie kim jest gość który wynalazł uszczelke na kolektor wydechowy? Albo kiedy urodził się mechanik pracujący w suwałkach? Nie. Nie obchodziłoby mnie to.

1) nie napisałem, że jestem specem. 2) wiedza techniczno-ruchowa o kolei a znajomość osób pracujących w innej spółce to różne pojęcia. 3) do MaTe nic osobistego nie mam, a nawet szanuje, z powodu zajmowanego stanowiska. 4) czemu za każdym razem kiedy włączam się do dyskusji na pewnien temat, ktoś pseudo-mądrzejszy dowala mi takie płytkie, sarkastyczne posty mające na celu dobić mnie i zrobić ze mnie osobe upośledzoną umysłowo? 5) powróćmy do tematu w tytule Twojego postu!

-- like a chain saw.......
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · MaK
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · techno
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · MaK
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · Kriz8
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Nareszcie · 17 lat temu · tom1
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)