Forum

Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży?

MaTe napisał(a):

> [...] warsztatowo-nastawniczych czyli najmniej mającego z prawdą i > rzeczywistością wspólnego.

Aż tak źle to nie. Info od Naczelnika d/s automatyki. Chociaż prawde mówiąc to praca na kolei nauczyła mnie że dużo osób mówi dużo, ale mniej robi... ale jakoś wydaje mi się to wiarygodne. Tym bardziej, że ZNI Stargard ostatnio mocno przyśpieszyl przed moją budą.

-- like a chain saw.......
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · MaK
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · techno
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · MaK
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · Kriz8
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Nareszcie · 17 lat temu · tom1
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)