Forum

Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

marko napisał(a):

> Proponuję przejść się w nocy wzdłuż szlaku Gocław - Niebuszewo > i poczekać na jakiegokolwiek jadącego tym odcinkiem prywaciarza. > Wtedy zobaczysz, że rzeczywiście można jechać tam 95 km/h i to > towarowym, a nie zwykłym EZT.

OK zgadzam się. Miałem przyjemność jechać nieraz lokomotywami domniemanego przewoźnika, ale oni tam, co najwyżej osiągają 80 km/h (no albo ja ze słabymi mechami jeździłem) a nie wydaje mi się, żeby kibel rozpędzony od Niebuszewa do 95km/h śmigał z tą prędkością do samych Polic no chyba, że to był kibel z wychylnym pudłem. I dlatego chciałem wiedzieć czy tą zawrotną prędkość to osiągnął, np. na prostej między Skolwinem a Mścięcinem? Czy gdzieś indziej? Zwykła ciekawość. Ot, co. Ale najwyraźniej za dużo bym chciał wiedzieć…
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · techno
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · MaK
Re: A może tramwaj dwusystemowy? · 17 lat temu · Kriz8
Re: Czy przywrócić kolej ze Szczecina do Trzebieży? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Nareszcie · 17 lat temu · tom1
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: O linii kolejowej ze Szczecina przez Police do Trzebieży · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)