Glemp napisał(a):

> Bez obrazy, ale widać że na meczu nigdy nie byłeś albo słabiutko > znasz okolice stadionu. Na mecze jest specjalny parking na koronie > stadionu, można stanąć przy hotelu na Twardowskiego, przed > kościołem albo Lidlem na Witkiewicza. Poza tym akurat na mało > którą imprezę masową jak właśnie mecze Pogoni tyle osób > przybywa i wraca KM albo z buta.

Owszem. Byłem na meczach przez całą rundę wiosenną. Zawsze koło korony stadionu jest parking, gdzie sporo aut znajduje miejsce. Co do KM - dodatki autobusowe i tramwajowe są zawsze wypchane do granic możliwości, więc sporo osób korzystało.

> A w ogóle to ostatnio frekwecja była tak przeciętna, że jak raz > pojechałem samochodem, to 20 minut przed meczem znalazłem wolne > miejsce do parkowania przy szpitalu MSW na Jagiellońskiej.

Teraz bym na to nie liczył, bo po powrocie do Ekstraklasy zainteresowanie będzie wielokrotnie większe. Nie wierzę, że na pierwszym meczu nie będzie kompletu ludzi (a mowa o 16 tysiącach!). Dobre zorganizowanie KM oraz miejsc parkingowych wysoce wskazane.

Mała uwaga - zaczęliśmy od kolei, zeszliśmy na KM. ;)

-- "Duża ilość linii na Potulicką spowoduje, że tory się wyprostują." - złota myśl znajomego.