Forum

Przeprosiny

wysłane przez MaK

MaTe napisał(a):

> Mam tylko prośbę - w którym poście podjąłem jaką kolwiek > krytyke wiedzy kolejowej kolegi MaK_86 ? Bo o ile pamiętam > krytykowałem tylko podawane przez niego informacje na temat > wznowienia ruchu,które nie miały nic wspólnego z prawdą > alee wiedzy kolejowej w żadnym miejscu mu nie ujmowałem.

To bylo tak: napisałem, co usłyszałem od kogoś wyższego szczeblem (nazwisko do wiadomości własnej) o tym, że w nowym (aktualnym) rozkładzie istenią przewidziane luki dla pasażerskich do Polic. MaTe w delikatny sposób mnie uświadomił, że nie jest to prawdą i wyprowadził z błędu. No i ok. Lecz użytkownik Kriz8 (i chyba ktoś jeszcze), szybko to podłapał. Tutaj następuje cytat jego wypowiedzi:

> Mało wyraźnie napisałem? MaTe już Ci coś napisał na temat > Twoich źródeł wiedzy, więc nie wiem czy coś da to że się > "dowiesz".

i na podstawie tego właśnie postu przedstawił mnie na forum jako osobe nie kompetentną i bez żadnej wiedzy na temat mojego zawodu. Jako osobe który należy ignowować. Przykre.

Jeżeli tak jest, w jaki sposób zdałem (za pierwszym razem) egzamin dyrekcyjny, oraz autoryzacyjny na stanowisko Dyzurnego Ruchu? Widocznie Pan Zdzisław K., naczelnik d/s automatyki oraz pozostali członkowie komisji musieli popełnić karygodny błąd dopuszczając do pracy osobę nie kompetentną...

No cóż... zdarza się :)

-- like a chain saw.......
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Przeprosiny · 17 lat temu · marko
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · MaTe
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · marko
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · MaK
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · Kriz8
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · MaK