Forum

Przeprosiny

wysłane przez Kriz8

MaK_86 napisał(a):

> MaTe napisał(a):

> > > Mam tylko prośbę - w którym poście podjąłem jaką kolwiek > > krytyke wiedzy kolejowej kolegi MaK_86 ? Bo o ile pamiętam > > krytykowałem tylko podawane przez niego informacje na temat > > wznowienia ruchu,które nie miały nic wspólnego z prawdą > > alee wiedzy kolejowej w żadnym miejscu mu nie ujmowałem.

> Lecz użytkownik Kriz8 (i chyba ktoś jeszcze), szybko to > podłapał. Tutaj następuje cytat jego wypowiedzi: > > > Mało wyraźnie napisałem? MaTe już Ci coś napisał na temat > > Twoich źródeł wiedzy, więc nie wiem czy coś da to że się > > "dowiesz". > > i na podstawie tego właśnie postu przedstawił mnie > na forum jako osobe nie kompetentną i bez żadnej wiedzy na > temat mojego zawodu. Jako osobe który należy ignowować. > Przykre.

Ani w mojej wypowiedzi, ani w tym co napisał MaTe nie ma słowa o Twoich kompetencjach, ani o ich podważaniu. Mowa jest jedynie o Twojej wiarygodności, która narazie nie osiągnęła wysokiego poziomu. MaTe wyprowadził Cię z błędu, ok. Ja sprostowałem Twoje info na temat Polic. Obruszyło mnie (może na wyrost), że jeszcze musisz się "dowiedzieć", mimo tego że podałem sprawdzoną informację. Z tego też powodu przytoczyłem wypowiedź kolegi MaTe, dotyczącą źródeł Twoich rewelacji. Akurat on to wypowiedział, a mógł to być dosłownie każdy z użytkowników i wtedy bym tego "każdego innego" zacytował. Proszę więc nie łączyć MaTe z moją sprawą.

> Jeżeli tak jest, w jaki sposób zdałem (za pierwszym razem) > egzamin dyrekcyjny, oraz autoryzacyjny na stanowisko Dyzurnego > Ruchu? > Widocznie Pan Zdzisław K., naczelnik d/s automatyki oraz > pozostali członkowie komisji musieli popełnić karygodny błąd > dopuszczając do pracy osobę nie kompetentną...

Jak już wspomniałem nie mam zastrzeżeń co do Twoich kompetencji, wykorzystuj je należycie w swojej pracy.

-- Dlaczego co druga względnie nowa osoba na naszym forum jest domorosłym specem od transportu, który na siłę stara się przeprojektować sieć komunikacyjną? (C) Phobos

Pokemony atakują...
Przeprosiny · 17 lat temu · marko
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · MaTe
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · marko
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · MaK
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · Kriz8
Re: Przeprosiny · 17 lat temu · MaK