Forum

podejście do pasażera w wykonaniu PKP?

dyrdus napisał(a):

> Ja ciebie rozumiem. Tylko wydaje mi się ze trzeba, chociaż > spróbować coś z tym zrobić. Pokazać ludziom ze można sadze ze, > wkoncu w którymś momencie to zadziała. Nie mowie ze od razu. Trudno > jest zmienić cos, co było normalnością przez 50 lat w ciągu > miesiąca dwóch. Ale czemu nie spróbować może się uda:)

Zgadzam się z tobą w 100%, ale najpierw trzeba naprawić to co było niszczone przez tyle lat. Mam tutaj na myśli przede wszystkim długi Przewozów Regionalnych. Po ich spłacie można ruszyć do jakiś większych projektów (albo nawet projekty już zacząć teraz przygotowywać a zrealizować je nieco później), w sumie na skalę całego kraju. Ale oprócz problemów natury finansowej są też problemy natury ludzkiej, więc tak od razu się raczej nie da.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · Mareczek
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)