Forum

podejście do pasażera w wykonaniu PKP?

wojtazz napisał(a):

> No nie tak szybko, bo jednak troche to obowiazywalo a dokladniej > chodzilo chyba o kwestie opodatkowania tych 10 czy ile tam bylo groszy > dodatkowej oplaty. Ciekawe jak to jest w innych miastach?

Np. w takich Chojnicach w ichnim MZK dopłata za bilet u kierowcy wynosi ok. 0,20 zł. Tyle mniej więcej dopłacałem za przejazd odcinka z centrum do Charzykowa (7km), no ale kto był w Chojnicach ten wie jak tam wygląda KM (myślę, że co niektórzy miłośnicy kolei będą wiedzieć) - więc nie jest dziwnym, że dopłaca się za kupno biletu u kierowcy. Mogę dodać również, że będąc w Gdyni i Warszawie również dopłacałem za kupno biletu u kierowcy.
podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: podejście do pasażera w wykonaniu PKP? · 17 lat temu · marko