Forum

Kolejny prywatny przewoźnik zawitał do Szczecina

zdjęcie
Kolejny prywatny przewoźnik zawitał do Szczecina
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
RT2 napisał(a):

> To, o której kolega na niego polował?? Bo ten pociąg, o którym ja > mówię to jechał do Polic tak koło 00 – 1 w nocy a wracał 4 – > 5 sporadycznie zdarzało się, że wracał później w wakacje to > jest i tak chyba parę dni tylko w roku żeby przed 5 można było > zrobić udane zdjęcie. Obecnie ten pociąg można spotkać w soboty > i niedziele jak wraca z Polic między 11 – 13 czasy podaje > orientacyjne dla „Szczecin Niebuszewo „

Polowałem właśnie przed 5:00 w czerwcu, i miedzy 5:00 a 6:00 w lipcu (ale to już jak wyjeżdżał z Dąbia). Wiem, że jego ustrzelic nie jest prosto no chyba że pod Kostrzynem. Ale jednak ani razu nie trafiłem na tabor Rail. ;)

> Obecnie ten pociąg można spotkać w soboty > i niedziele jak wraca z Polic między 11 – 13 czasy podaje > orientacyjne dla „Szczecin Niebuszewo „

Serdeczne dzięki, chyba już jutro spróbuję zapolowac. :) A czas orientacyjny trafiony idealnie bo ja tam mieszkam ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Kolejny prywatny przewoźnik zawitał do Szczecina · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Kolejny prywatny przewoźnik zawitał do Szczecina · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Kolejny prywatny przewoźnik zawitał do Szczecina · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Kolejny prywatny przewoźnik zawitał do Szczecina · 17 lat temu · Pepe