Forum

Międzyzdroje - Dworzec bez smrodu

Temat dworca PKP powraca jak bumerang. Wszyscy są zgodni, że obiekt powinien być wizytówką miasta, tymczasem straszy brudnymi, odrapanymi murami, rozwalonym płotem, zaśmieconymi peronami i smrodliwie ziejącym tunelem.
mkokolus napisał(a):

> To dobrze że odnowią dworzec w Międzyzdrojach, chociaż > ten budynek z tego co pamiętam nie jest w tragicznym stanie, > bo poczekalnie i wnętrze budynku stacyjnego jest zadbane. > Ale faktycznie peron i ławki są w złym stanie i nie > mówiąc o przejściu podziemnym w którym śmierdzi i > oczywiście jest cały wy sprayowany, ale to standard w > zasadzie w każdych takich przejściach.

Czy w przejściu śmierdzi? Ja nic nie czułem, może miałem katar? :) Co do spray-ów - malowanie tylko tymaczasowo zlikiwduje problem. Sezon minie, ruch się zmnieszy to i łatwiej będzie na nowo pobrudzić. Co do budynku, racja, ładnie się prezentuje, natomiast zabytkowy magazyn już nie i nim warto byłoby też się zająć - tzn. odmalować/wyszyścić, chociaż nie zdziwie się, jak zostanie zburzony, gdyż ostatnio taka moda panuje na PKP.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Międzyzdroje - Dworzec bez smrodu · 17 lat temu · mkokolus
Re: Międzyzdroje - Dworzec bez smrodu · 17 lat temu · Mareczek
Re: Międzyzdroje - Dworzec bez smrodu · 17 lat temu · Piotr
Re: Międzyzdroje - Dworzec bez smrodu · 17 lat temu · MarcinB