Forum

Widok na przystanek Szczecin Golęcino

zdjęcie
Widok na przystanek Szczecin Golęcino
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
mkokolus napisał(a):

> Czy one są malownicze to bym tego nie powiedział, linia > ogólnie jest zakrzaczona przystanki i stacyjki jak > powiedziałeś to też są zdewastowane, zrujnowane itd.

Niestety masz rację. Jak zobaczyłem kilka miesięcy temu stację Zakłady Chemiczne to się załamałem. A przecież jeszcze podstawówce zdarzało mi się jechać do Trzebieży pociagiem i ta stacja była jednym z głównych przystanków generujących potoki w godzinach szczytu. Dziś zarośnięte perony, haszcze, dziurawe zrujnowane dachy, rozkradziona elektryczność i rdza.

> Co do > ruchu pasażerskiego to nie można robić sobie żadnych > nadziei ponieważ ludzie by nie jeździ nawet z powodu że > pociągu, nie ma na Placu Rodła jak autobusu i pociąg by nie > jeździł przez ścisłe centrum Szczecina.

Zacznijmy od tego, że podziwianie ruin raczej nie należłoby do podstawowych atrakcji tego połączenia, a trasa to swoją drogą. Myślę, że przystanek początkowy na Dworcu Głównym miałby rację bytu jako linia turystyczna, mimo, że dworzec to nie centrum. Ale i tak PKP tego połączenia nie wznowi nie ma co się łudzić.

Technik serwisu :)
Re: Widok na przystanek Szczecin Golęcino · 16 lat temu · mkokolus
Re: Widok na przystanek Szczecin Golęcino · 16 lat temu · mkokolus
Re: Widok na przystanek Szczecin Golęcino · 16 lat temu · mkokolus
Re: Widok na przystanek Szczecin Golęcino · 16 lat temu · Luke_Police 
Odnośnie Dworca Nibuszewo · 16 lat temu · DamTram
Re: Odnośnie Dworca Nibuszewo · 16 lat temu · DamTram