Forum

Z biletem PKP za darmo po Szczecinie?

Im bliżej finału regat "The Tall Ships' Races", tym ciekawsze informacje do nas napływają. Pełnomocnik prezydenta miasta ds. organizacji regat zapowiedział w Gazecie Wyborczej, że będzie się starał namówić radnych do wprowadzenia na czas tej największej w powojennej historii miasta imprezy, specjalnych zasad ułatwiających poruszanie się po Szczecinie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Lukasy napisał(a):

> Chyba wielu pamięta, co było z biletami > turystycznymi, dopóki nie stały się one imienne. Tu może to > działać w nieco inny sposób - grzecznościowo, znajomy > znajomemu, jadąc ze Stargardu/Gryfina/Goleniowa, kupi taki > bilet i ten ze Szczecina ma tanią dobówkę i tak.

Widac, ze autor, ktory popelnil ten artykul w gazecie nie wie o czym pisze... Przeciez bilety w "ofercie za 5 zł" z Goleniowa, Stargardu i Gryfina ważne sa przez 2 godziny od momentu zakupu lub godziny wskazanej przez pasazera. I w calej sprawie chodzi o mozliwosc korzystania z KM w okresie waznosci tego biletu. Jesli wiec podroz z Goleniowa i Stargardu do Glownego trwa okolo 40 minut, to uwzgledniajac czas przejscia na przystanek KM, na podrozowanie po Szczecinie zostaje ciut ponad godzine czasu... Ile w tym czasie mozna przejechac? Wiec jesli nawet bilet ow bylby naduzywany, to skala naduzyc i tak wydaje sie niczym w porownaniu z potencjalnymi korzysciami i wygoda pasazerow. Wg. mnie pomysl super. No i jest to pierwszy, malutki kroczek dla pelnej integracji taryfowej PKP-KM w aglomeracji szczecinskiej kiedys tam w przyszlosci...
Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · Iwo
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · Lukasy
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · DamTram
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · merope
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · konjo