Forum

Z biletem PKP za darmo po Szczecinie?

Im bliżej finału regat "The Tall Ships' Races", tym ciekawsze informacje do nas napływają. Pełnomocnik prezydenta miasta ds. organizacji regat zapowiedział w Gazecie Wyborczej, że będzie się starał namówić radnych do wprowadzenia na czas tej największej w powojennej historii miasta imprezy, specjalnych zasad ułatwiających poruszanie się po Szczecinie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Phobos napisał(a):

> Widać, że autor, który popełnił ten post, nie zna zasad > języka polskiego, ani regulamin forum, który zaakceptował > wysyłając go... Taki OT...

No co Ty nie powiesz... :-/ To też taki OT...

> > Przeciez bilety w "ofercie za 5 zł" z Goleniowa, > > Stargardu i Gryfina ważne sa przez 2 godziny od momentu zakupu > > lub godziny wskazanej przez pasazera. > > Pisząc ten tekst (a nawet teraz) nie przyszło mi do głowy, aby > pomysłodawca wykazał się taką kreatywnością jak PKP czy TP > S.A. aby zastrzec, że bilety te będą obowiązywały tylko na > linii 51 (w godzinach od 5:34 do 5:52 oraz od 14:04 do 15:20) oraz > na liniach 7, 8 (od przystanku Baltona do przystanku Kotwiczna), > 107 (od Komuny Paryskiej do Pokoju) oraz 522 (od Warszewa do > Rostockiej ale tylko w kursach do Dąbia Osiedla)

A to powyższe to w związku z czym? Bo za bradzo nie da się zrozumieć tego głębokiego wynurzenia. Zamiast pokpiwać i ironizować napisz konkretnie i kompetentnie co widzisz złego w ograniczeniu czasu ważności biletu do dwóch godzin następujących po dowolnie wybranym momencie...

> Widać przesiąkłeś już troszkę tym betonem :-(

Widać nie oszczędzisz sobie żadnej okazji, aby pojechać po kimś na forum. Najwyraźniej musi Ci to sprawiać nieziemską przyjemność. Nie pozwalaj sobie jednak na zbyt wiele. Ja nie będę tolerował chamstwa w stosunku do mojej osoby.

> A skąd ty możesz to wiedzieć?

Stąd, że tak jakoś się złożyło że jestem dość blisko źródła tych informacji.

> > Jesli > > wiec podroz z Goleniowa i Stargardu do Glownego trwa okolo 40 > > minut, to uwzgledniajac czas przejscia na przystanek KM, na > > podrozowanie po Szczecinie zostaje ciut ponad godzine czasu... > > Więc jak widać nie miałoby to większego sensu. Rozwiązanie > typowe dla PKP.

Dla Ciebie być może nie ma sensu, dla pomysłodawców ma, i jak sądzę dla wielu zainteresowanych potencjalnych pasażerów - również.
Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · Iwo
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · Lukasy
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · DamTram
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · merope
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · konjo