Forum

Z biletem PKP za darmo po Szczecinie?

Im bliżej finału regat "The Tall Ships' Races", tym ciekawsze informacje do nas napływają. Pełnomocnik prezydenta miasta ds. organizacji regat zapowiedział w Gazecie Wyborczej, że będzie się starał namówić radnych do wprowadzenia na czas tej największej w powojennej historii miasta imprezy, specjalnych zasad ułatwiających poruszanie się po Szczecinie.

wysłane przez Phobos 17

> Zamiast pokpiwać i > ironizować napisz konkretnie i kompetentnie co widzisz złego w > ograniczeniu czasu ważności biletu do dwóch godzin następujących > po dowolnie wybranym momencie...

Rozumowanie typowe dla PKP - "niech obalą to, co zrobiliśmy". Dla odmiany proponuję zrobić na odwrót - to Ty napisz, co takiego cudownego zyskuje na tym pasażer. O ile jeszcze pamiętasz, że to komunikacja (miejska i kolejowa) jest dla pasażerów, a nie pasażerowie dla PKP PR.

> Widać nie oszczędzisz sobie żadnej okazji, aby pojechać po kimś > na forum.

Tia... Po prostu stwierdziłem fakt. Ale zamiast wziąść sobie to do serca wolisz (jak każdy) stwierdzać, że "pojechałem" po kimś.

> Dla Ciebie być może nie ma sensu, dla pomysłodawców ma, i jak > sądzę dla wielu zainteresowanych potencjalnych pasażerów - > również.

Dla tych samych potencjalnych pasażerów, miałoby to WIĘKSZY sens, gdyby nie obstrzegać tych biletów 20 szczegółowymi warunkami korzystania.

-- Pesymistów uprasza się o niezabieranie głosu.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · Iwo
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · Lukasy
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · DamTram
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · MaTe
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · Phobos
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · merope
Re: Bilety - kto zapłaci? · 14 lat temu · konjo