Forum

Taniej pociągiem niż samochodem

Jeśli ceny benzyn nie przystopują, będziemy odstawiać auta do garażu i ruszać na urlopy pociągami.
RT2 napisał(a):

> Taaaa… a może taki tragarz i kurs pakowania jest też w > cenie takowego biletu??? Przykro mi, ale jak mam jechać na > urlop i do tego z rodziną (1,5 roczne dziecko) nikt mnie nie > przekona żebym wsiadł w brudny nieładnie pachnący pociąg i > pojechał na urlop. Podróże koleją w naszym kraju to nadal > dla mnie atrakcje z pogranicza obozów przetrwania z czasów > LO.

Ja na szczęście nie mam samochodu i wybieram pociąg. Czasami jak patrze na ludzi jadących za kierownicą to dziękuję Bogu, że nie wpadłem na ten genialny pomysł kupna samochodu. Wspomnisz moje słowa jak kiedyś będzie Cie mijał pędzący bez opamietania tir lub jakiś gówniarz w pseudo odpicowanym gracie chcący się zabawić (i zabić jednocześnie). Poza tym widac, że dawno nie jechałeś pociągami... Aha i jeszcze jedno... dziwnie mi się zdaje, że obecnie to nasze drogi samochodowe przypominają obozy przetrwania (korki, koleiny co chwila ubytki w nawierzchniach)

> Szanowny Panie redaktorze naród zagłosował, że chce być w > UE to i cena paliwa będzie taka jak w, UE czyli obecnie > około1,5 euro za litr.

Życie...

> Niestety szkoda tylko, że nasza kolej > nie jest taka jak w UE.

Poraz kolejny stwierdzam, że dawno nie jechałeś pociągiem i nie mówie tu o osobowym kiblu (choć i te są w coraz lepszym stanie).

-- Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię - (c)G.S.Patton
Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · techno
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · marko
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · Sakorius
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · techno
Re: Taniej pociągiem niż samochodem · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)