Forum

"Masuren Express" z lokomotywą spalinową?

wysłane przez techno

Bodek napisał(a):

> To niewiele brakowało byśmy wracali jednym pociągiem. Ja wracałem > tej nocy Podlasiakiem przez Słupsk z SU46.

Niewiele brakowało :)

> Na stronce PeeRów w informacjach o zmianach, zamieszczonych na > części dot. woj. Pomorskiego jest dokładna rozpiska tego pociągu, > aczkolwiek żadnej informacji na ten temat na dworcach 3-Miasta nie > uświadczysz. Osobiście sprawdzałem.

No i właśnie o dworce chodzi. Ze strony PRu prawie w ogóle nie korzystam (tu się przyznaje). Dla mnie wyrocznią jest strona z rozkładem jazdy, która też niestety wprowadza w błąd... Dlatego liczyłem na rozsądne informacje na gdańskim dworcu. Tablice elektroniczne też wskazywały odjazdy pociągów, które w ogóle w czasie remontu nie jeżdżą...

> A trzeba było z Gdańska wyruszyć o 22:00 pośpiechem Gdynia - > Jelenia Góra (ja tak jechałem z Gdyni) i w Tczewie złapać > "właściwego" Podlasiaka :)

Nie dałem rady czasowo. Od razu się nastawiałem, że wyruszę po 23.

> Przecież to jest ogólnodostępny wagon Ełk - Szczecin!

Konduktor (kierownik?), który wsiadł w Tczewie niestety tego nie wiedział...

> Nie ma to jak reflex i wprawne ucho:)) A wystarczyło w Tczewie nos > wystawić za okno :)

Byłem już tak zmęczony, że nic mi się nie chciało i nawet jakby ciągnęło nas UFO, to bym nie wstał do okna ;)

> I to był ich błąd, bo Mazur do Szczecina przyjeżdża szybciej od > Podlasiaka, aczkolwiek z mojego punktu widzenia, miło było się > przejechać na dieslu 270 km z Tczewa, aż do Słupska. Oczywiście w > pierwszym wagonie i w otwartym oknie :D i posłuchać pracy SUczki z > konkretnym pociągiem.

Błąd raczej ze strony PR-u w Trójmieście, bo zamiast ludzi wciskać do tej jedynej bezpośredniej dwójki, to nawet z niej przeganiali, bo niby nie jest ogólnodostępna...

To na tyle. Pozdrawiam

-- Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]
Re: "Masuren Express" z lokomotywą spalinową? · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: "Masuren Express" z lokomotywą spalinową? · 16 lat temu · techno