Forum

Pech, że zamknięte

Nieczynne wbrew zapowiedziom kasy, opóźniony "przyspieszony” pociąg - nasz Czytelnik z Koszalina napotkał na dodatkowe "atrakcje” podczas podróży do Szczecina.

wysłane przez Marcel

merope napisał(a):

> No ok, rozumiem, zdarzają się wypadki losowe, bądzmy > ludźmi, ale skoro miały być otwarte trzy kasy, a jedna z > pań kasjerek wzięła urlop na żadnia, to gdzie podziła > się jeszcze jedna otwarta kasa?

Otwarta jest jeszcze kasa IC ale nie wiedzieć czemu w tym kraju ludzie wolą zrobić z byle g... sensację. Być może nazwa IC odstrasza, być może ludzie sądzą że jak kasa IC to tylko bilety IC, nie wiem. W każdym bądź razie z jednej strony ułatwia mi to zakup biletu, bo przed tą kasą prawie wcale nie ma kolejek. Identyczna sytuacja we Wrocławiu (koniec długiego weekendu majowego) - wbiegam na dworzec mam 3 minuty do pociągu pospiesznego do Słupska, przed kasami PRu kilometrowe kolejki, idę dalej do kas IC a tam pusto, kupuję bilet i z uśmiechem na twarzy mijają zdenerwowanych petentów kas PRu, zdążam ulokować się w moim pociągu. I tak już 3-ci rok z rzędu :)
Pech, że zamknięte · 16 lat temu · merope
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · Marcel
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · Lukasy
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · Lukasy
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · Lukasy
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · BatiX 
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · Lukasy
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Pech, że zamknięte · 16 lat temu · MarcinB