MaTe napisał(a):

> > > Napewno wymiana odcinka SDC - Kliniska wraz z torem stacyjnym w > > Kliniskach oraz pod samym Świnoujściem też mają robić. Dodatkowo > w przyszłym roku wymieniany będzie tor 1 na odcinku Stargard - SDA

W woli ścisłości w planach modernizacyjnych nie ma w rozpisce na 2009 rok wymiany torowiska 1, 2 szlaku SDB - SDC oraz SDC - Kliniska, chyba że będzie robione to awaryjnie (czyt. doraźnie). Na dzień dzisiejszy remontowany jest priorytetowo szlak SDA - Reptowo wraz ze stacją Reptowo, następnie korekta i regulacja SDB - SDA, a całość linii Ssczecin Gł. - Poznań do 2009.

Rozpiska graficzna opracowana przez PLK dostępna jest tu: http://www.plk-sa.pl/typo3temp/pics/a34903a42d.jpg

Planowane inwestycje w 2009 na terenie Szczecina to: 1. Komputeryzacja SPC, SPB. Podłączenie urządzeń komputerowych (możliwości OSA-2H).

2. Rozpoczęcie opracowań pod przebudowe linii CE-59 (planowo wszystkie poc. towarowe na Wrocław, Kraków, Katowice będą leciały CE-59 "Nadodzranka").

Do 2013 ma zakończyć się przebudowa linii CE-59 Z tego co się dowiedziałem niestety znikną niektóre posterunki na trasie Szczecin Podjuchy - Kostrzyn. Pojawi się SBLka.

Pozdrawiam :)

-- ---
Dyżurny Ruchu - "od urodzenia"