Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Nowy rozkład jazdy
To jest wątek zespolony, który powstał poprzez połączenie kilku wątków:
- Niemcy ujawniają sekrety PKP
wysłane przez Bodek
kallies napisał(a):
> A co z Piłą? Tyle trąbiono że w przyszłym roku trasa > będzie oddana do użytku, wie ktoś coś więcej?
Kto tak trąbił? Chyba ktoś niespełna rozumu :) Reaktywacja tego odcinka najwcześniej w grudniu 2009.
> A co z Piłą? Tyle trąbiono że w przyszłym roku trasa > będzie oddana do użytku, wie ktoś coś więcej?
Kto tak trąbił? Chyba ktoś niespełna rozumu :) Reaktywacja tego odcinka najwcześniej w grudniu 2009.
Re: Piła - Wałcz - Kalisz - Stargard
· 18 lat temu ·
Bodek